Wpis z mikrobloga

i las. minimalny szelest doprowadza do zawału


@mati1990: ostatnio w upalny dzień tak jechałam, kurła nawet dziki słyszałam 20 metrów od siebie, jak dojechałam do cywilizacji i jakiś kundel mnie obszczekał to się mu śmiałam w pysk, w lesie szelesty co chwila, a w pewnym momencie na trasie zbudziłam do lotu całkiem potężne stado wron.

w nocy po lesie to pewnie bym się obsrała totalnie już xD
@ameneos o picie... 2x 1l starczały na półtora h. niestety często przerwy około 2h takie 5 - 10min napełnić bidony, zjeść loda, baton i wlać w siebie izotonika.
1 bidon woda 2 izotonik/elektrolity - porada Mireczków, na początku pokazali jak się ratować przy bombie
@mati1990 nie chodzi o temperaturę, ale o promieniowanie UV. Nie jarasz się w ogóle? Dziwne.

Ten izotonik też wlewasz w siebie na dystansach koło 50-60 km czy sama woda?
gop to niebo w porównaniu z tym gównem. po prostu ludzie używający gopu nie maja porównania, z brzezinki myslowice autobus do kato w tygodniu rano do 12 co 10 - 15 min tutaj po 10 zapomnij o takim luksusie, w weekend chciałbyś z bierunia do Tarnowskich gór? z przesiadką ale proszę bardzo, tutaj w niedziele do Sosnowca zapomnij no i nocne... z kato co godzinkę, tutaj 2 kursy i #!$%@?. ehh gop
@sylwke3100 panie koszty, koszty. tam masz tylko bilet na busy, tutaj bym na pociągi nie wyrobił jak chciałem do roboty nimi jeździć. np za 2msc biletów na pociągi upsa do domowej sieci, pracować żeby mieć na bilet żeby do roboty dojechać? ¯_(ツ)_/¯
nocne tak o 1 i 4 xd
@sylwke3100 ale do zupy się nim dojedzie, żeby do roboty do Chorzowa dojechać musiałem kupować msc na Jaworzno i tygodniowe na gop... A tak bym musiał płacić za pociąg a za gop i tak i tak. Z tego #!$%@? najlepszy był rower szybszy od komunikacji miejskiej i duuuużo tańszy od smrodowozu