Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #kobiety

Za nic w świecie nie chciałbym takiej dziewczyny, nawet gdybym był mega przystojniakiem, w dodatku bardzo bogatym obcokrajowcem (wszak Polacy dla niej odpadają). Dla mnie to wydmuszka. Jakieś tam wysportowane ciało, za którym moja męska intuicja podpowiada, że kryje się pustka, jałowość, zero uczuć. Wolałbym sto razy bardziej niezbyt urodziwą dziewczynę, z niedoskonałościami, ale prawdziwego człowieka, naturalnego, z emocjami. Mając do wyboru dziewczynę narcyza i samotność, bez wątpienia wybrałbym samotność.

Dla świata może jestem przegrywem bo nie jestem przystojniakiem i nie mam dużo pieniędzy. Ale godności człowieka nie zatraciłem. Nie zatraciłem także ludzkich uczuć. I w tym zakresie czuję się wygrany, choć dla świata i pewnie też dla Was jestem przegrany, oceniając według kryteriów tego świata.
Kopytnik_1 - #tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #ko...

źródło: Screenshot_20230905-122629~2

Pobierz
  • 62
@Kopytnik_1: toć ona ma rację. Po co wam związek na siłę? Dla przeżycia rozwodu? Skupia się na sobie i jest szczęśliwa. Dlaczego się jej czepiać, że inwestuje swój czas w siebie? Jest tak atrakcyjna, że z łatwością nawiąże kontakt jak potrzebuje. Bierze z niej przykład. A nie simpować i dawać atencje, tworząc laski z wywalonym ego. To faceci się też przyczynili jakie są dziewczyny. Najlepiej się ogarnąć i zająć się sobą.
@Kopytnik_1: jak się dłużej przypatrzymy to w sumie jesteście podobni, w sensie, Ona ma swoje standardy których nie zniży bo uważa że jest dużo warta, tak samo jak i Ty nie chcesz jej bo uważasz co uważasz

po za tym babka nie chce polaka, a Ty nie chcesz tej babki to chyba win-win

mam wrażenie że w tym przypadku hejt jest nieusprawiedliwiony bo w drugą stronę nie hejtujecie