Wpis z mikrobloga

Ostatnio była akcja bo w zeszły piątek, stara wraz z sąsiadką postanowiły, że nadszedł najwyższy czas na znalezienie mi wreszcie jakiejś desperatki (synek co ludzie na wsi powiedzo). Matka z zaskoczenia zaprosiła do domu sąsiadkę, wraz z jej siostrzenicą o imieniu Krystyna. Jak zszedłem na kolację, to wszystkie baby siedziały już przy stole śmiejąc się głupkowato podczas gdy stałem w drzwiach jak debil.

Gdy zasiadłem do stołu, matka wraz z sąsiadką od razu zaczęły wywierać presję xD "No to porozmawiajcie ze sobą, jesteście tak samo 'po studiach' - mówiła podekscytowana mamełe. Odpowiedziałem nieco zażenowany: "Ale Mami, nie sądzisz, że to trochę zbyt szybko? Przecież dopiero co przyszedłem?"

Matka wzruszyła ramionami i kontynuowała bombardowanie pytaniami, przekazując wskazówki dla nas o tym, jakie tematy możemy poruszać. "Porozmawiajcie o waszych zainteresowaniach! O pracy! A może ona też lubi te no... gry? Wiecie, jak się wstydzicie przy nas to my wyjdziemy!

Krystyna i ja popatrzyliśmy na siebie, uśmiechając się niezręcznie. W końcu postanowiłem wysłać stare baby do innego pokoju i zacząć rozmowę z moją potencjalną TŻ. Pytałem ją o jej pracę, a ona opowiadała mi o swoich codziennych rytuałach samotnej matki xD Zaczęliśmy rozmawiać o naszych ulubionych filmach i odkryłem, że w sumie mamy podobny gust. Chociaż było trochę dziwne, że nasze rodziny postawiły nas w tej raczej niechcianej sytuację, to zaczęliśmy się całkiem nieźle bawić rozmawiając i śmiejąc się razem. Spoko było to, że sama ciągnęła rozmowę i inicjowała kontakt fizyczny, ale też nie była dla mnie kompletnie obcą osobą, bo trochę bawiliśmy się razem jako dzieci w doktora, ale urwaliśmy kontakt, bo jak babcia przyłapała mnie na dotykaniu jej pusi, to zagroziła, że następnym razem będzie zmuszona powiedzieć o tym Panu ojcu.

Końcem końców Krystyna okazała się inteligentną i zabawną osobą, a ja poczułem się bardziej komfortowo w jej towarzystwie, ale na szczęście w porę przypomniało mi się, że przez ostatnie lata jeździła na karuzeli #!$%@?ów, a z jej pochwy wyszła ostatnio czaszka o obwodzie 40 cm z którą jak trafnie zauważyły prawilniaki z tagu #blackpill mój 13 cm mikrus nie byłby w stanie konkurować. Oprócz tego mogłaby mnie również zarazić HIVem którego złapała od Mokebe. Zadawanie się z taką osobą zdecydowanie nie byłoby zbazowane i zredpillowane, więc wyznałem jej, że nie możemy byc razem bo straciłbym szacun u ziomków na wykopie, a ona na to axaxaxa ja nie mogę jaki pedał i poszła wraz z ciotką bawić bombelka i szukać innego cucka.

#zwiazki #seks #przegryw #tinder #tfwnogf #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #podrywajzwykopem #stulejacontent #heheszki #harlekinydlaprzegrywow
Pobierz positivementalattitude - Ostatnio była akcja bo w zeszły piątek, stara wraz z sąsiadk...
źródło: dwie mamuny i ja
  • 10