Wpis z mikrobloga

Pracodawca to Sp. z o.o. Na CIT i VAT

Wraz z kolegą pracujemy na identycznym stanowisku.
Kolega zmienia UoP na B2B (branża produkcja przemysł automotive)

Warunki kolegi na nowej umowie B2B 15000 netto /msc + premia kwartalna 6000 netto / 3msc, brak urlopu.

Moja obecna umowa UoP 11000 brutto + premia roczna 5000 brutto

Pracodawca nie chce różnicy na dziale między mną a kolegą więc mam się zastanowić ile chciałbym na UoP na zasadzie podwyżki w podstawie + premia.

Myślałem o 12500 brutto wynagrodzenia podstawowego, urlop 26 dni dalej mi zostaje i premia roczna 5000zł brutto.
Pytanie ile powiedzieć premii kwartalnej żeby się nie oszukać i żeby koszty pracodawcy były zbliżone do zatrudnionego kolegi na B2B?

#podatki #wynagrodzenia #zarobki #uop #b2b #prawopracy #ksiegowosc #kadry #kadryiplace #praca #wyplata #hr #pensja
Dziecko_Proboszcza - Pracodawca to Sp. z o.o. Na CIT i VAT

Wraz z kolegą pracujemy n...

źródło: za malo

Pobierz
  • 13
@sberatel: przerobiłem wszystko jednak kalkulator nie podaje ile tak naprawdę z faktury kosztowej może odliczyć pracodawca zatrudniający pracownika na b2b o ile coś może odliczyć poza VATem. Dużo artykułów. Trochę analizowałem i już jakąś propozycję mam ale chciałbym to skonfrontować z kimś kumatym bo może przeoczyłem coś ważnego jeżeli chodzi o koszt pracodawcy.
@Dziecko_Proboszcza Tak czy inaczej trzymam kciuki i życzę powodzenia. Jeśli jesteś młody i zdrowy zastanów się, czy dla Ciebie B2B też nie byłoby korzystniejsze. Są umowy z płatnym urlopem. I prawo pracy na B2B nie obowiązuje pracodawcy, ale Ciebie też nie ;)
@mbasasello: ja mam takiego życiowego pecha, że nawet cała rodzina mówi, że jak ma się coś wydarzyć to wydarzy się mi.
Kupiłem nowe auto, śmieszkowałem ze sprzedawcą, że pewnie mój przyjedzie uszkodzony to mówi ze nie ma opcji, żeby tak nie mówić. No i kto miał wymienianą maskę w aucie którego nawet nie odebrał z salonu ? No ja. Przejdę na B2B i na drugi dzień zmienią zasady, podatki lub #!$%@?