Wpis z mikrobloga

  • 115
@massh kurka, dowód rejestracyjny, zdjęcie z nim zrobione w samochodzie, a nie umowa sprzedaży do spreparowania, której wystarczy drukarka i długopis xD. Ja też mógłbym sobie w dowolnym momencie taką do Lambordżini spreparować (choć w sumie nie bo nie mam drukarki xd)
  • Odpowiedz
@massh: hahahahahaha <3 ależ im wjechaliśmy wszystkim na łby, mam z tego zdecydowanie więcej frajdy niż powinnam xD

Dominika_Janocha, uwierzymy ci, jak wrzucisz zdjęcie z durszlakiem na głowie
  • Odpowiedz
@plasq: Zrzuta na godzinę wypożyczenia z kilkoma osobami z 'biznesu' - potem szybciutko każdy zmienia kolor w photoshopie na ulubiony i cyk :P zdjęcia na najbliższe 3 lata.
  • Odpowiedz
@massh: A ten samochód to czasem nie był sprzedawany przez jakąś firmę która powinna wystawić fakturę a nie pisaną na kolanie umowę xD?
  • Odpowiedz
I to ma być dowód na cokolwiek? xD


@diarrhoea: mi kiedyś taki jeden nawijał makaron na uszy ile to on zarabia, jednym z dowodów było to że kupuje sobie złoto, postanowił mi pokazać na komputerze ten dowód. Tym dowodem była FV za zakup tego złota - szkoda tylko że to była FV PROFORMA. W głowie pomyślałem "ja #!$%@?" wysłuchałem z grzeczności do końca i zablokowałem kontakt.
  • Odpowiedz
@noopek2 Faktycznie, zapomniałem o tym, może damy radę ogarnąć vin z ogłoszenia i poświęcimy 70 zł na raport autodna i zobaczymy czy był zarejestrowany prywatnie czy na firmę, ale biorąc pod uwagę że sprzedawała wypożyczalnia to możesz mieć racje XD
  • Odpowiedz
  • 39
@massh: oooo to moja ulubienica, ktora nagrala filmik jak idzie w zoltym komplecie z shein za 10 dolarow z trzema torbami z louis vuitton i wstawila go na instagram juz chyba 7 razy. Podrobione okulary gucci i torebka YSL z chin xD
  • Odpowiedz
@noopek2: Ehhh, odpaliłem to ogłoszenie na webcache googla i vin chyba był podany w ogłoszeniu ale pokazywał się dopiero po przejściu captcha, niestety skrypt captcha się nie chce uruchomić, zostaje nam tylko raport z tablicy rejestracyjnej, nie mam pewności czy tablica jest w bazach przypisana do vin i czy raport uda się wygenerować
  • Odpowiedz