Wpis z mikrobloga

@rak_z_przerzutami ktoś wczoraj wrzucał firmę która wynajmuje tego mustanga ale nie mogę jej znaleźć w necie wystarczyło by zobaczyć czy dalej na stanie jest u nich pewnie wynajęła na miesiąc czy coś xd
  • Odpowiedz
@noopek2: Ta firma to DreamCars z Łopuszna, oni wystawili to auto na sprzedaż i ogłoszenie na otomoto jest już nieaktywne. Widzę że na CarVertical mają opcję żeby pobrać raport o aucie po numerze rejestracyjnym. ale nie mam pewności czy to zadziała tak jak mi się wydaje, ponad miesiąc temu jak szukałem auta to kupiłem raport na carvertical ale widzę że już wygasł bo ma ważność 30 dni więc nie jestem
  • Odpowiedz
Faktycznie, zapomniałem o tym, może damy radę ogarnąć vin z ogłoszenia i poświęcimy 70 zł na raport autodna i zobaczymy czy był zarejestrowany prywatnie czy na firmę


@rak_z_przerzutami: jak masz VIN, nr rej i datę I rej. to ogarniesz to za darmo na stornie cepiku
  • Odpowiedz
@ArchDelux No wyjazd na teren Unii był możliwy bez dodatkowych płatności więc tak. Rok temu jak brałem auto to też dostaliśmy dowod. Inna sprawa, że np. niby od 2018 można jeździć bez dowodu, ale nie dotyczyło to ludzi spoza Unii
  • Odpowiedz
@ArchDelux: Jedna ma totalnie inny numer, mi się wydaje że to będzie jakaś polisa dodatkowa, niekoniecznie oc/ac, a pozostałe dwie są pewnie przez to że nowy właściciel dopiero co go ubezpieczył i w systemie są jeszcze widoczne dwie polisy bo jedna jest w trakcie wypowiedzenia.
  • Odpowiedz
@massh: to jest coś w stylu 'tu mama adisona' xDDDD

Ta idiotka myśli, że ludzie są głupsi od niejxD Jeszcze ten ipad pewnie specjalnie wyciągnięty z dupy by tylko wylansować się xDD
  • Odpowiedz
@jakuba94 o kurde :D No ale żeby być uczciwym to jednak jeżeli ktoś kupił to auto to ma 30 dni na jego przerejestrowanie, wiec pewnie dopiero to będzie widoczne w raporcie w przyszłości. W każdym razie widać że ktoś kupił tego mustanga, potrzymał pół roku żeby nie płacić 18% dochodowego i pchnął dalej
  • Odpowiedz