Wpis z mikrobloga

@stickman_123 Pisałem powyżej, że trening nie jest mi obcy. Sporo kalisteniki. 2 miesiące regularnych treningów ale nie raz bywałem na siłce. Mogłem to bardziej wyjaśnić. W tym sporcie rywalizujesz tylko i wyłącznie z samym sobą.
Ucz się z zachodnich źródeł odnośnie planów, fizjoterapii, diety i reszty rzeczy.


@DywanTv: polecam kanał Dawida Czechowicza. No bo kto może mieć większą wiedzę praktyczną jak i teoretyczną jeśli chodzi o budowanie sylwetki niż profesjonalny kulturysta?
@DywanTv: Polacy regularnie startują w mr. Olympia. inspirują się najlepszymi więc żywienie i trening wygląda dokładnie tak samo jak na tym mitycznym zachodzie. Jest lekka różnica w opiece medycznej i w towarze w strzykawce.
@J_____P___ No dokładnie. U nas wsytsko jest z opóźnieniem + często złe zrozumiane + z dodanym czymś od siebie. Mówię głównie na podstawie trójboju, kulturystyka się nei interesuje, ale zgaduje ze jest podobnie.
@lesnyy: na ćwicz noków bo ich i tak nie widać w spodniach. HMB za mocne na pierwszy środek, zacznij od BCAA. Biceps z klatką przynajmniej 4 razy w tyg.
A tak serio ucz się techniki bo sobie narobisz problemów na lata. Jak masz ogarniętego koleżke to go poproś o pokazanie podstawowych bojów. Nawet jak ją bedziesz kaleczył i jadł "normalnie" to efekty będą na początku tylko kosztem #!$%@? stawów.
Skup się
@lesnyy: Dokładnie, nawet jak ci się nie chce czy nie masz sił idź, zrób nwm połowę serii czy mniejszy ciężar ale idź. Ja chodziłem pół roku i póki chodziłem w gorsze dni było ok, odpuściłem tydzień potem dwa i zrobiło się 4msc.
@mk321 bylem. na poczatku pokazali mi chlopaki jak kto sie nazywa I jak fos to zeby sie nie bac niczego. Zaczęliśmy od rozgrzania sie potem coś na barki ogólnie taki trening całego ciała. Potem było ćwiczenie takie w pozycji siedzącej z hantlami mówili na to młotki ale nie wiem. Ręce dosyć słabe mam więc jak wziąłem sobie po 10kg na reke to max 12 powtórzeń. Zauważyłem u siebie jeden problem ze lewa