Wpis z mikrobloga

@KingaM: ej, trzeba było bardziej humorystycznie coś, np: "o hej Łukasz, jeśli do mnie piszesz, to chyba niezbyt dużo ruchasz..." albo coś w tym stylu, a nie od razu #!$%@? ZMASOWANY ATAK!

na spokojnie, z miłością ()
  • Odpowiedz
@KingaM: Co to klb?

Nie wiem po co ludzie podają jakieś numery telefonu. Dyktujesz swój prywatny kontakt dla każdego z twojej kolejki i tej obok jeśli kasa jest blisko.
A potem właśnie może dojść do takich sytuacji.
  • Odpowiedz
@KingaM: Byłem kiedyś świadkiem jak taka kobieta podawała numer kasjerce, całkiem atrakcyjna i też łebek na oko z ~15lat szybko telefon wyciągnął telefon i możliwe że zapisał ten numer. Ciekawe czy później typek o ~15 lat młodszy próbował wyrwać "milfa" xD
  • Odpowiedz
@KingaM: Spermiarzy #!$%@?ć prądem, ale dlaczego podajesz nr tel? Noś tą kartę ze sobą żebyś nie miała potem takich krzywych akcji
  • Odpowiedz
O tym czy coś jest creepy decyduje charakter kobiety przemnożony przez atrakcyjność adoratora. Czegokolwiek by ten gość nie zrobił to stulejarze by pisały, że creepy, bo się toksynce nie podoba.


@tyrytyty: creepy jest to, że podsłuchał numer i boczkiem boczkiem pisze, w dodatku w dosyć bezczelny sposób
mogła też go kompletnie nie kojarzyć z tej kolejki, więc jego atrakcyjność nie ma nic do rzeczy

jakbyś się poczuł, gdyby obca osoba
  • Odpowiedz
@KingaM Zablokuj numer i niech #!$%@?.

Myślałem, że jestem trochę paranoikiem przez to że nigdy nie podaję z zasady przy kasie numeru telefonu, ale przynajmniej teraz mam walidację swoich leków.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke:

a potem jakiś normik napisze że musisz zagadywać kobiety na żywo xD tutaj właśnie widać reakcje tego zagadania. Jakby zagadał w sklepie to by się to skończyło podobnie xD


No i słusznie. Dla kobiet też to jest irytujące jak pięćdziesiąty stulejarz z kolei spermi przez internet czy w realu. Powinno być tak jak w krajach arabskich, przychodzisz do domu porozmawiać z ojcem o swoich zamiarach ożenku z jego córką,
  • Odpowiedz