Wpis z mikrobloga

Jak namierzyć agresywnego sebixa napotkanego w Lidlu, którego numer auta spisałem na parkingu. Typ zaczął rzucać wyzwiskami i grozić mi bo myślał, że chcę wejść przed nim w kolejkę gdy akurat sięgałem po kabanosy przy kasie.
przegrywNL - Jak namierzyć agresywnego sebixa napotkanego w Lidlu, którego numer auta...

źródło: IMG_0855

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 108
@przegrywNL: To Allen Iverson, kiedyś był jednym z moich ulubionych koszykarzy ale nie wiem czy po tej sytuacji nie zmienię swojego zdania o nim.
  • Odpowiedz
@przegrywNL: widać, że po mefedronie seba, wzmaga agresję i schizy xD

Kiedyś jeden debil do mnie podbił i się pyta "ej mordo możesz się na mnie nie patrzeć?" XD a ja nawet na typa nie spojrzałem wcześniej. Po 5 minutach podbija znowu - "ej no #!$%@? mówiłem ci nie patrz się na mnie bo się źle to skończy". Ja ręka w kieszeń, złapałem klucze już tak by wystawały między palcami w
  • Odpowiedz
Typ zaczął rzucać wyzwiskami i grozić mi bo myślał, że chcę wejść przed nim w kolejkę gdy akurat sięgałem po kabanosy przy kasie.


@przegrywNL: XDD

Trzeba było mu to wysłać na PW jak odchodził od kasy
  • Odpowiedz
@przegrywNL: No dobra, będziesz miał jego dane i co dalej? Jak chciałeś mu #!$%@?ć to mogłeś od razu, a jak chcesz iść na policję to nie potrzebujesz danych.
  • Odpowiedz