Wpis z mikrobloga

  • 1
@dzieju41: Może to przesada ale lekka. Większość pachnideł mają sporo droższe. Ale ostatnio coś u nich kupiłem, bo było mi głupio że ciągle przychodzę tylko niuchać
  • Odpowiedz
  • 70
@robert5502: @dzieju41 Jak testowałem zapach Armani eau de cedre w wąchalni to cena tam za flakon wynosiła ponad 700 zł a niedługo potem na Notino kupiłem go za niewiele ponad 300, jeszcze akurat jakaś promocja chyba była XD
  • Odpowiedz
@Bebemos: ale my kupujemy tylko z legitnych stronek a nie podejrzanych ¯\(ツ)/¯ Po prostu D. i S. to scam bazujący na nieświadomości ludzi, nie bójmy się tego powiedzieć
  • Odpowiedz
@robert5502 prędzej mnie bog opuści niż kupie cokolwiek w sephorze. Żeby to jeszcze było 10-20% różnicy z notino. Najlepsze jest jak w danej galerii jest stacjonarne notino. Można dostać szoku poznawczego xD
  • Odpowiedz
@robert5502: z ciekawości kup kiedyś flakonik na notino i pójdź z tym flakonem do sephory i porównaj zapachy. Ja z 3 lata temu zrobiłem taki eksperyment z prada luna rosa i hugo boss the scent to byłem delikatnie zaszokowany różnicą zapachu i trwałością xd różnica cenowa była +/- 100 zł
  • Odpowiedz