Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał przypadek, że Portfel Google był niby niezgodny z zegarkiem WearOS? Chciałem skonfigurować płatności, ale na zegarku w Google Play w ogóle nie wyszukuje mi Portfela Google, a jak wejdę na telefonie i tam sprawdzę to mam komunikat taki jak na zdjęciu... O co może chodzić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#galaxywatch6 #galaxywatch #samsung #android #google #portfelgoogle #googlepay #wearos #telefony #smartwatch
dawid110d - Czy ktoś miał przypadek, że Portfel Google był niby niezgodny z zegarkiem...

źródło: Screenshot_20230804_071737_Google Play Store

Pobierz
  • 7
  • 0
widocznie muszą jakąś aktualizacje wypuścić


@czuczer: Tak, Watch 6 i też tak myślałem, że pewnie #!$%@? coś i trzeba czekać na aktualizację, tylko że na innym forum użytkownicy piszą, że "im działa". Więc to raczej nie winna softu.
  • 0
@czuczer: Potem miałem jeszcze problem z asystentem google, bo po zrobieniu factory reset i on przestał być wykrywalny.
Pomyślałem sobie, że może to wina konta Google. Więc dodałem drugie konto google w sklepie play na telefonie. Następnie z poziomu zegarka przelogowałem się na to swoje drugie konto i nagle zdziwienie, bo portfel google pojawił się od razu na samej górze proponowanych aplikacji. Zainstalowałem go, skonfigurowałem, następnie wróciłem znów na tamto poprzednie