Wpis z mikrobloga

Trening Max effort upper, tym razem bez nagrania.

Pierwszy trening wyciskania max effort, po przerwie dlatego wybrałem sobie bezpieczniejszy wariant czyli wyciskanie do desek. Poszło bardzo łatwe 210kg - mój PR w tym ćwiczeniu to 220 czy tam 222,5kg. I dzisiaj możliwe że nawet byłaby szansa go przebić :P Ale to by była głupota na pierwszy trening po przerwie lol. Dlatego zakończyłem ćwiczenie po prostu na ciężkiej jedynce i dalej nie cisnąłem.
Staram się skupiać na krótkich przerwach między seriami i dokładnej formie przy asystach, aby ograniczyć ciężar potrzebny do danych ćwiczeń w ten sposób też uniknąć jakiś głupich kontuzji wracając po przerwie.

Narzuciłem sobie dosyć jeśli chodzi o treningi w tygodniu, bo tak długo nie trenowałem że aż mnie nosi i mi się CHCE! :). Wiadomo że pierwszy tydzień czy dwa są łatwe, ale zobaczymy z czasem jak fatyga zacznie się akumulować czy dam radę to wszystko utrzymać, to już czas pokaże.



Max effort Upper

2board wide bench press 210kg x 1
CG bench press 4x5 160kg
BB triceps extension (forehead) 3x8 slow eccentric
Tate press 3x8
Hammer Rows 5x6 + 1x8 (amrap)
Upright rows 3x8
Sled chest press 5x15r

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 14
chyba kiedyś ktoś już o to pytał ale tak z ciekawości w jakim zawodzie pracujesz? Przy budowie domu kupic tyle sprzętu to trzeba chyba byc programistą :D


@rekrut03: Zajmuje się różnorakimi interesami. Wiesz nie piszę o życiu zawodowym, prywatnym czy jakiś sprawach światopoglądowych bo wykop traktuje jako jako takie "przedłużenie" siłowni, miejsce do pogadanki o siłce, taką odskocznie od reszty spraw i nie chce tego zmieniać :)
czemu miałeś przerwę i ile aktualnie ważysz ?


@gosciu82: Przerwa związana była z budową domu, przeprowadzką i milionem innych spraw :) Dlatego właściwie od roku już treningi nie wyglądały tak jak powinny a ostatnie 3miesiące to już w ogóle były sporadyczne i byle jakie. Waga gdzieś ~175kg.
@rekrut03: Biedny programista to musiałby wybierać, albo budowa domu albo takiej siłowni, a wszystko i tak w kredycie ;) „bajeczne” 15k na rękę jak nie jesteś bogaty z domu i nie zarabiasz tak od 20 lat to starcza na stateczne życie i odkładanie na wkład własny na betonowy kurnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)