Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/obwinianiem wszystkich dookoła w momencie, gdy się im udowodni błąd? xD Moja kupiła w "Świecie herbaty" czy jakimś podobnym sklepie jakąś chińską "elitarną" herbatę za prawie 50 zł za 100 gram, żartując ze mnie, że ja tylko jakieś liptony czy sagi piję. Wieczorem zrobiłem nam po kubku herbaty - sobie zaparzyłem tę jej "elitarną" chińską, jej zrobiłem zwykłą czarną Dilmah z Auchan xD Specjalnie nie mówiłem, która jest która. No i się zaczęło - ochy i achy, że ta jej herbata, którą pije, to ma taki głęboki aromat xD jakieś bukiety, srety, mapy smaków. A że ta "moja" to ma płaski smak i w ogóle jak można coś takiego pić xDD Gdy powiedziałem, że zrobiłem jej żart i zamieniłem te herbaty, to zaczął się płacz, że ją chciałem upokorzyć, że jeśli chciałem udowodnić, że jest głupia itp., to mi się udało. No i teraz wielce obrażona, bo się ośmieszyła ze swoim "eksperctwem". A to po prostu zwykły ślepy test był, trzeba było nie zgrywać konesera.
#zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/...

źródło: gourmet-foods_dilmah_herbata-ekspresowa-ceylon-gold_25x2g

Pobierz
  • 143
Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/obwinianiem wszystkich dookoła w momencie, gdy się im udowodni błąd?


@mirko_anonim: najbardziej typowa manipulacja ze strony kobiet, czyli robienie z siebie ofiary (i odwracanie kota ogonem) niezaleznie od tego kto jest winny. Zreszta widac to tez u rozowych powyzej - ty jestes zly, bo podmieniles herbatki (xD), ale twoja dziewczyna, ktora sama zaczela cie atakowac (cyt. "jak można coś takiego pić") to juz niewiniątko.

Ogolnie bym
D Specjalnie nie mówiłem, która jest która. No i się zaczęło - ochy i achy, że ta jej herbata, którą pije, to ma taki głęboki aromat xD jakieś bukiety, srety, mapy smaków. A że ta "moja" to ma płaski smak i w ogóle jak można coś takiego pić xDD Gdy powiedziałem, że zrobiłem jej żart i zamieniłem te herbaty, to zaczął się płacz, że ją chciałem upokorzyć, że jeśli chciałem udowodnić, że
@mirko_anonim: A Ty to lubisz tą swoją dziewczynę czy tak raczej średnio? Podmieniłeś herbaty - i co chciałeś udowodnić takim podstępem?
Nie rozumiem Twojego zachowania względem osoby, którą kochasz. Jak wyśmiewała to jaką herbatę pijesz to trzeba było normalnie z nią o tym porozmawiać.

Czy Wasze różowe też reagują złością/płaczem/obwinianiem wszystkich dookoła w momencie, gdy się im udowodni błąd?


Tu nie chodzi o to, że udowodniłeś jej błąd, tylko, że zrobiłeś
@mirko_anonim masz zła relacje. Zrobiłem coś podobnego i reakcja była zupełnie inna.
moja różowa miała złamaną kostkę, i od tego czasu zawsze narzekała że ja noga boli po dłuższej wędrówce - raz było aż tak że z bólu płakała.
Zrobiłem jej herbate z cytryną na zimno, dałem jej jako mówiąc że to mocny środek przeciwbólowy( sam czasem potrzebuje).
po 5 minutach zasnęła mówiąc że jej ból przeszedł.

Rano powiedziałem o podstępie -
@Kitku_Karola: i po co manipulujesz? Zgodzilbym sie z twoja odpowiedzia, gdyby cala sytuacja skonczyla sie na:

Moja kupiła w "Świecie herbaty" czy jakimś podobnym sklepie jakąś chińską "elitarną" herbatę za prawie 50 zł za 100 gram


Dziewczyna sobie kupiła jakąś lepszą herbatkę, cieszy się, jest ok. Jednak doszly do tego prztyczki w nos w stylu, że jego herbaty są bez smaku, pospolite, a tak w ogole to nie da sie ich
to samo jest z winem, dasz gościowi winko za 20 zł i powiesz że kosztowało 200 - to od razu lepiej smakuje

te tanie nawet wygrywają konkursy, pamiętam coś za 2 dolce "2 buck chuck" który bez etykiety dobrze wypadł w jakimś konkursie znawców :)


@heniek_8: w kwestii win to akurat cena nie gra dużej roli i każdy dobry somalier ci to powie. To zwykli ludzie sobie stworzyli jakiś dziwny mit