Wpis z mikrobloga

I to jest #pieklomezczyzn. Znajdujecie sobie dupeczkę z górnej półki 8/10.
Mieszkacie razem, planujecie dzieci i przyszłość, a ta się naogląda netflixów arielek #barbie i styki jej się przepalają.
Zaczyna gadać o wszechobecnym patriarchacie. Pakuje się w jakieś dziwne skrajnie lewicowe i feministyczne struktury.
Na znak protestu goli łeb, maluje usta paskudną krwistą szminką i cała się tatuuje.
Wydaje jej się, że jak będzie brzydka to zrobi na złość wszystkim facetom którzy ją podrywali, a tak naprawdę krzywdzi swojego faceta
jak jej próbujecie przemówić do rozsądku to Was wyzywa od szowinistów i męskich oprawców.

Z kobietami jest jak z dziećmi. Trzeba dużo z nimi gadać i weryfikować czy aby nie odklejają się za mocno bo się naoglądały głupot w internecie.
Jak prześpicie pewien moment to internety Wam wychowają kobietę i skończy jak ta ze zdjęcia.

#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
andbatros - I to jest #pieklomezczyzn. Znajdujecie sobie dupeczkę z górnej półki 8/10...

źródło: pieklo_kobiet

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 22
@andbatros jak ktoś z własnej woli chciałby wyglądać tak jak po prawej? xD widać, że po prostu ma problem ze sobą, że wszędzie wokół widziała potencjalnych gwałcicieli i ogólnie seksizm. Normalna kobieta by się tym nie przejmowała. Często już nawet transom mtf lepiej wychodzi bycie kobietą, niż tym "kobietom".
  • Odpowiedz
  • 542
@Mtsen: Ja mam jeszcze hipotezę, że typiara po prostu się zestarzała, włosy miała rzadkie i przepalone prostownicą.
Przestała się podobać tak facetom jak dawniej i uznała, że się oszpeci jeszcze bardziej i powie, że to protest ze względu na patriarchat xD
  • Odpowiedz
@andbatros: Z jednej strony, pała innym do tego, jak typiara wygląda (czy chce wyglądać, czy tak wyszło - nie wiemy). Z drugiej, jak byłem młodszy i głupszy, wybory moich byłych partnerek związane z wyglądem nieraz mnie drażniły. Teraz mam wywalone, a może po prostu lepiej wybieram kobiety.
  • Odpowiedz
  • 11
pała innym do tego, jak typiara wygląda


@BajaScorpions: Generalnie to tak, ale typiara jest osobą publiczną i sama taką drogę wybrała.
Jeszcze gdyby po prostu sobie wygląd zmieniła to pół biedy. A ona z tego szopkę rozkręciła, że to przez facetów itp xD
No to kurde sama nas do odpowiedzi wywołała. Gdyby skleiła wary w temacie swojego wyglądu to nawet bym nie wiedział o jej istnieniu, a gdybym ją spotkał to
  • Odpowiedz
@andbatros: Ja tam kisnę że takie kobiety pozbywają się największej broni przeciw facetów, czyli swojego seksapilu i uroku, bo facetom się podoba i patriarchat, oczywiście te głupsze, bo te mądrzejsze potrafią wykorzystać swoją urodę by się podciągać finansowo i oplatają często facetów koło palca, ale to trzeba wykazać jakąś inicjatywę i nie być zaczadzonym jakąś ideologią.
  • Odpowiedz
@andbatros: 8/10 to nawet taka fryzura nie skrzywdzi
Pierwsze zdjęcie ma tyle filtrów, że więcej już nie zmieści. Na pewno młodsza, szczukplejsza i z dłuższymi włosami była ładniejsza
  • Odpowiedz
  • 9
@Abaddon_Profanator: No dokładnie. Dlatego mówię, że ruchy feministyczne zakładają brzydkie kobiety po to żeby szkodzić ładnym kobietom.
- Promują jakieś body positve żeby grubasów wypromować na modelki a dokopać ładnym.
- Szkalują grid girls które pozują przy samochodach na festynach i wyścigach pozbawiając je pracy.
- Promują jakąś modę na zapuszczanie włosów pod pachami, chodzenie bez podpasek i ścinanie włosów z farbowaniem na pstrokate kolory i omamiają tym ładne dziewczyny pod
  • Odpowiedz
Wydaje jej się, że jak będzie brzydka to zrobi na złość wszystkim facetom którzy ją podrywali, a tak naprawdę krzywdzi swojego faceta


@andbatros:

Wam to już naprawdę przygrzalo w dekiel, zabroncie jeszcze kobietom robić ze swoim ciałem co one chcą bo wy się czujecie skrzywdzeni xD granie roli ofiary opanowaliscie do perfekcji.

Jak facet zrobi sobie dredy i zgoli brodę to rozumiem że też krzywdzi tym swoją różową? Jeśli w tym
  • Odpowiedz
Trzeba dużo z nimi gadać i weryfikować czy aby nie odklejają się za mocno bo się naoglądały głupot w internecie.


@andbatros:

Incelstwo to samo - naczyta się harlequinow dla przegrywow i baitowych artykułów na Onecie i potem głosi farmazony, że wszystkie baby są złe i nagle stracili zainteresowanie kobietami xDD a po prostu siadło na dekiel i potrzeby jest psychiatra.
  • Odpowiedz
swojego seksapilu i uroku, bo facetom się podoba i patriarchat, oczywiście te głupsze, bo te mądrzejsze potrafią wykorzystać swoją urodę by się podciągać finansowo


@Abaddon_Profanator: gówno prawda. To mądrzejsze potrafią olać facetów i żyć po swojemu bo nie potrzebują hajsu faceta do życia. Te głupsze nie potrafią nic innego poza rozłożeniem nóg i czekaniem na cud.
  • Odpowiedz