Wpis z mikrobloga

I to jest #pieklomezczyzn. Znajdujecie sobie dupeczkę z górnej półki 8/10.
Mieszkacie razem, planujecie dzieci i przyszłość, a ta się naogląda netflixów arielek #barbie i styki jej się przepalają.
Zaczyna gadać o wszechobecnym patriarchacie. Pakuje się w jakieś dziwne skrajnie lewicowe i feministyczne struktury.
Na znak protestu goli łeb, maluje usta paskudną krwistą szminką i cała się tatuuje.
Wydaje jej się, że jak będzie brzydka to zrobi na złość wszystkim facetom którzy ją podrywali, a tak naprawdę krzywdzi swojego faceta
jak jej próbujecie przemówić do rozsądku to Was wyzywa od szowinistów i męskich oprawców.

Z kobietami jest jak z dziećmi. Trzeba dużo z nimi gadać i weryfikować czy aby nie odklejają się za mocno bo się naoglądały głupot w internecie.
Jak prześpicie pewien moment to internety Wam wychowają kobietę i skończy jak ta ze zdjęcia.

#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
andbatros - I to jest #pieklomezczyzn. Znajdujecie sobie dupeczkę z górnej półki 8/10...

źródło: pieklo_kobiet

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mtsen: Ja mam jeszcze hipotezę, że typiara po prostu się zestarzała, włosy miała rzadkie i przepalone prostownicą.

Przestała się podobać tak facetom jak dawniej i uznała, że się oszpeci jeszcze bardziej i powie, że to protest ze względu na patriarchat xD


@andbatros: Ja mam taką hipotezę, że może jej dziewczynie się to podoba, a to że jakiemuś randomowi na wykopie to przeszkadza, to pewnie mają to w p-----e
sezonowiec1 - >@Mtsen: Ja mam jeszcze hipotezę, że typiara po prostu się zestarzała, ...

źródło: Screenshot_20230726_141251_com.twitter.android

Pobierz
  • Odpowiedz
@andbatros: piekło kobiet: odbieranie podstawowych praw, niesłuszne traktowanie przez policję, umieranie z powodu sepsy przez nieusunięcie martwego płodu
piekło mężczyzn: hurr durr baba obcięła włosy i już mi się nie podoba a w dodatku mówi rzeczy z którymi się nie zgadzam
  • Odpowiedz
@andbatros: przy normalnym chłopie by się jej styki nie przepaliły. Kobiety nasiąkają ideami od otoczenia. Jak facet jest prawicowy to kobieta też. No chyba, że facet c--a i baba całymi dniami z koleżankami i na tweeterze siedzi.
  • Odpowiedz