Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego #blackpill ma jeszcze jakieś zainteresowanie w 2023? Paradoksem jest że rzekomi wyznawcy, którzy jak twierdzą nie mają styczności z kobietami jednocześnie wszystko o nich wiedzą i chcą nauczać innych. W ich świecie każda kobieta jest dosłownie taka sama i nie robi nic tylko szuka jak najlepszej opcji. Tacy goście nawet będąc w związku nie wytrzymaliby psychicznie bo według nich zaraz by szukała lepszego. Każda leci tylko na kasę i wygląd a przeciętne pary na ulicy to pewnie statyści albo brat z siostrą. Sami toczą jakąś walkę z innymi bo każdy może być od nich lepszy i ich moggować, co spędza im sen z powiek. Instagram i tiktok to dla nich wyznacznik prawdziwego życia, gdzie każdy jest ładny i szczęśliwy. Idealizują wszystko dookoła a w sobie widzą tylko wady i kompleksy. Nienawidzę siebie i innych mężczyzn (bo może być lepszy od nich albo słaby genetycznie, czyli żadnych nie lubią). Tak samo nienawidzą kobiet, mimo że do nich wzdychają.

#przegryw #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #tinder #seks #tfwnogf #redpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #stulejacontent #incel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego #blackpill ma jeszcze jakieś zainter...
źródło: 7tkr79
  • 20
@whitepilled_ pomijając tych prowokatorów którzy zarzucają mi moje autorstwo - to dlaczego uważasz ze na ulicy nie ma przykładów przeciętnych gości z ładnymi laskami?

Nikt nie neguje wyglądu ale fokusowanie sie tylko na tym atrybucie atrakcyjności to spory błąd w relacjach z kobietami. To ze jesteś uznawany za przystojnego i masz powodzenie to nie znaczy że będziesz miał zawsze z górki - i tak nadal będziesz testowany i jak bedziesz życiowa memeja
@Oskar_STS: tak, na pewno nie mam nic do roboty tylko podszywac się pod ciebie w anonimach

Oczywiście że piszę zarzutki na anonimach ale dotyczących tematów innych niż blackpill. Nie wstydzę się pisać co myślę że swojego konta, skoro ty się boisz pisać o redpillu ze swojego konta to znaczy że blackpillowa czarna magia zaczyna działać
to dlaczego uważasz ze na ulicy nie ma przykładów przeciętnych gości z ładnymi laskami?


@Oskar_STS: Właśnie rzecz w tym, że wcale tak nie uważam. Tylko jakie znaczenie mają pojedyncze przypadki w całych statystykach i co one niby dowodzą? Argument z obserwowaniem par na ulicy ma tyle sensu co wyciąganie wniosków na temat związków z insta - nie masz pojęcia jak naprawdę wygląda życie tych ludzi, kim oni są, jak wyglądają ich
@Pozytywny_gosc a dlaczego mam się bać jeśli nie przestałem pisać ze swojego konta? (Ostatni post był kilka dni temu)

A poza tym jakbyś byl bardziej bystry to widziałbyś ze połowy tagów z anonima nie dodaje u siebie ani z nich nie korzystam xd a Ty będziesz dalej twierdził ze to ja
Właśnie rzecz w tym, że wcale tak nie uważam. Tylko jakie znaczenie mają pojedyncze przypadki w całych statystykach i co one niby dowodzą? Argument z obserwowaniem par na ulicy ma tyle sensu co wyciąganie wniosków na temat związków z insta - nie masz pojęcia jak naprawdę wygląda życie tych ludzi, kim oni są, jak wyglądają ich relacje, kto co wnosi do zwiazku. 5 na 100 par na ulicy, w której facet ma
a o jakich statystykach dokładnie mowa?


@Oskar_STS: O tych, które są non stop wspominane na tagach.

oni posiłkują się jakimiś twierdzeniami że 80 procent mężczyzn jest incelami


@Oskar_STS: Właśnie przykładowo o tych, tylko tam było, że 80% mężczyzn jest oceniana jako poniżej przeciętnej, a nie że 80% to incele.

Przede wszystkim bycie w jakimś związku (nie mówię że trzeba być cały czas ale przynajmniej mieć jakiś exp)


@Oskar_STS: Raczej