Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1044

Lubuskie dopłaci 830 złotych do wczasów w Egipcie

Lubuskie dopłaci 830 złotych do wczasów w Egipcie

4,7 miliona złotych brutto dopłaci Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego do lotów wakacyjnych Zielona Góra Marsa Alam. Socjalizm dla zamożnych i korporacji.

Morf
Morf
z
rynek-lotniczy.pl
dodany: 15.06.2025, 13:44:13
  • #
    socjalizm
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    zielonagora
  • #
    egipt
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

LOT korzysta z dopłat kujawsko-pomorskiego
cytrus0
z rynek-lotniczy.pl
  • 0

Komentarze (190)

najlepsze

Rubbik
Rubbik
15.06.2025, 19:25:26 via Wykop
  • 497
Dopłaci koncernom, bo turyści zapłacą tyle samo co normalnie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muak47
muak47
16.06.2025, 04:28:04 via Wykop
  • 176
@Rubbik: albo drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shadow_82
shadow_82
16.06.2025, 07:39:11 via Wykop
  • 9
@Rubbik: To chyba nawet lepiej, bo gdyby dopłącali po 800zł rodzinom, wakacje skoczyłyby o 800zł z dnia na dzień (i pieniądz rozdany staje się absolutnie bezwartościowy)
  • Odpowiedz
tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
16.06.2025, 04:24:01 via Wykop
  • 303
Marnowanie pieniędzy podatników szczególnie, że w sensownej odległości jest: Poznań, Wrocław i Berlin z zajebistą siatką połączeń.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matiniemota
Matiniemota
Matiniemota
16.06.2025, 06:03:16 via Wykop
  • 74
in jest w sensownej odległości z lubelskiego? Przecież to dodatkowy dzien podróży na lotnisk


@komio: lubuskiego to druga strona kraju.
  • Odpowiedz
tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
16.06.2025, 06:04:07 via Wykop
  • 96
lubelskiego


@komio: nie byłeś najostrzejszym ołówkiem w piórniku
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
16.06.2025, 05:18:30 via Android
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
16.06.2025, 05:44:00 via Wykop
  • 42
@TupacSzakur: tak samo pisowskie lotnisko Warszawa-Radom
  • Odpowiedz
barman84
barman84
barman84
16.06.2025, 07:54:50 via Wykop
  • 26
@Pawel993: w Rzeszowie małe lotnisko regionalne? :) Chyba pomyliłeś Jasionkę z Mielcem.
W Jasionce w 2024 obsłużono ponad 50 kT ładunku; czyli nie licząc Okęcia, tyle więcej niż w sumie na wszystkich pozostałych lotniskach w Polsce.
  • Odpowiedz
Bijelodugme
Bijelodugme
Bijelodugme
15.06.2025, 19:10:30 via Wykop
  • 82
A problem jest taki, że będą teraz dawać mniej Rayanerowi za "promocję regionu"? Bo fakt "dopłat" jest stary jak świat, i lokalne mało znaczące porty lotnicze dopłacają właśnie linie lotnicze pod pozorem "promocji regionu". Największym beneficjentem dotychczas jest ta "genialna" spółka z Irlandii.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tumiwisizm
tumiwisizm
tumiwisizm
16.06.2025, 04:41:08 via Wykop
  • 99
@Bijelodugme: rajaner, to nawet napluć tam nie chce. Utrzymują to gówniane lotnisko, żeby parlamentarzyści mogli sobie latać LOTem do Warszawy i nazad.
  • Odpowiedz
WolneNosaczepOlskie
WolneNosaczepOlskie
16.06.2025, 05:04:42 via Wykop
  • 20
@tumiwisizm: ale którzy parlamentarzyści bo jak pisowcy to rozumiem bo oni są orkami i nie są eko, ale jeżeli chodzi o po i lewicy to czuje się zniesmaczona
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
16.06.2025, 05:41:00 via Wykop
  • 78
Egipt dla zamożnych? Przecież tam można mieć all inclusive taniej niż wakacje w Mielnie ¯\(ツ)/¯
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galicjanin
galicjanin
16.06.2025, 06:12:10 via Android
  • 37
@ArnoldZboczek dokładnie w latach 90. i 2000. bogaci jeździli do Egiptu, a biedota nad nasz Bałtyk, teraz role się odwróciły.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
16.06.2025, 06:19:58 via Android
  • 14
@r102 nie biedota lata do Egiptu na all inclusive a bogaci jadą nad polski Bałtyk.
  • Odpowiedz

CzerstwyPomidor
CzerstwyPomidor
16.06.2025, 06:59:51 via Wykop
  • 30
Lotnisko Zielona Góra Babimost (bo faktycznie lotnisko znajduje się jakieś 40 km od Zielonej) jest najlepsze. Kiedyś teściowa z ferajną spóźniła się na lot do W-wa. Telefon na lotnisko, opis sytuacji. Samolot poczekał 10 minut na pasażerów.
Masz to w Ameryce? Masz to w Ameryce?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
16.06.2025, 07:18:46 via Wykop
  • 29
@CzerstwyPomidor: Mało to możliwe biorąc pod uwagę, że każda zmiana w harmonogramie lotów sporo kosztuje linie lotnicze. Więc:
- albo poczekali 10 min dłużej z zamknięciem bramki, a samolot wyleciał i tak o czasie
- albo to był lot na inne lotnisku na zadupiu gdzie lądują 3 samoloty dziennie

Samoloty nie stoją na lotnisku, tylko latają cały dzień, jedno opóźnienie powoduje opóźnienia już do końca dnia. Np. jak lecę z WAW o 13
  • Odpowiedz
Malganis882
Malganis882
Malganis882
16.06.2025, 08:46:19 via Wykop
  • 7
@CzerstwyPomidor: @Luciferrrro jakoś koło 2012 r jak wracaliśmy na prom do Ystad 22/23 grudnia to zadzwoniliśmy że się spóźnimy 15 minut. Był to ostatni prom przed świętami. Poczekali.
To uczucie jak taki gigantyczny statek czekał specjalnie na Ciebie, a sztab ludzi na dole prowadził nie do opisania xD
  • Odpowiedz
TZ4R
TZ4R
16.06.2025, 06:10:52 via Wykop
  • 30
przepalanie pieniędzy podatników odc. 2137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukash_jb
lukash_jb
16.06.2025, 11:14:29 via Wykop
  • 17
Ludzie obudźcie się - cały ten kraj tak działa. Pieniądze z budżetu państwowego i samorządowych płyną szerokim strumieniem do jakiś lewych NGOs, zaprzyjaźniżnych biznesów, cwaniaków małych i dużych i telewizji której nikt nie chce oglądać. A potem wycie, ze brakuje na onkologię, autorstrade, kolej czy podwyżki dla nauczycieli itp.

Jesteśmy naprawdę zamożnym krajem, nie trzeba podnosić podatków tylko wystarczy zatrzymać te patologie i przekierować środki na właściwe zadania (obrona, bezpieczeństwo (w tym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Commodore_64
Commodore_64
16.06.2025, 12:41:07 via Android
  • 12
@lukash_jb już byli tacy, co mówili "wystarczy nie kraść". Po 8 latach ich rzadów okazalo się, że s-------e kradli nakwięcej ze wszystkich.
  • Odpowiedz
lukash_jb
lukash_jb
16.06.2025, 13:41:02 via Wykop
  • -2
@Commodore_64: proporcjonalnie kradli tyle co wszyscy po prostu w tych czasach worek z którego można było podbierać był już znacznie większy… ale to prawda miało być inaczej - było tak samo w najlepszym wypadku
  • Odpowiedz
FELIX90
FELIX90
16.06.2025, 08:02:48 via Wykop
  • 16
Socjalizm dla zamożnych


zamożni ludzie nie latają do Marsa Alam xD

Ale fakt. Obrzydliwy socjalizm.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PepikPL
PepikPL
PepikPL
16.06.2025, 08:40:16 via Wykop
  • 2
Obrzydliwy socjalizm.

@FELIX90: Pleonazm, wystarczy "socjalizm" XD
  • Odpowiedz
FELIX90
FELIX90
16.06.2025, 20:26:37 via Wykop
  • 0
@Lama1: nie jeżdżą też siedzieć w egipskich obsranych kurortach z Mariuszami magazynierami. To są destynacje bardzo ludzi
  • Odpowiedz
Reality73823
Reality73823
Reality73823
16.06.2025, 05:31:49 via Wykop
  • 8
Łolaboga chyba idą na wyścigi z Radom Airport xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galicjanin
galicjanin
16.06.2025, 06:13:04 via Android
  • 3
@Reality73823 a kto chce gdzieś sensownie polecieć i tak pewnie jedzie na lotnisko do Poznania, Wrocławia czy Berlina.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
16.06.2025, 07:12:28 via Android
  • 2
@qamtome z lubuskiego do Gdańska trochę jest, więc mało kto tam jedzie, głównie Wrocław, Poznań, Berlin.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3979
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3128
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3056
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2627
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #komunizm
  • #kapitalizm
  • #4konserwy
  • #antykapitalizm
  • #ekonomia
  • #polska
  • #neuropa
  • #usa
  • #takaprawda
  • #historia
  • #prl
  • #podatki
  • #lewackalogika
  • #nieruchomosci
  • #gospodarka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking