Wpis z mikrobloga

@ExtraPensja:

A picie piwa normalnego, powiedzmy na to 9% podczas spaceru z gowniakiem jest jakos prawnie zabronione czy jak?


@ExtraPensja: nie jest wg ustanowionego prawa. Natomiast sądy przybijają to pod art. 160 kk, a później po odwołaniu do wyższej instancji to kasują, bo jest to błędna interpretacja przepisów. #!$%@? mamy prawo w Polsce niestety. Natomiast gloryfikowanie patologicznych, polackich nawyków #!$%@? i opieki nad dzieckiem jest #!$%@?.
@LittleOpa: Do czasu aż wyraźnie nie zmienią wyglądu tych 0% to bym nie chodził z nimi przy dzieciach. Po co sobie robić problemy i się tłumaczyć innym czy nawet policji, że to 0%?
Aż tak bardzo ssie cię do alko, że nawet przy dziecku, choćby 0 musisz walić?
@LittleOpa: jak mozecie pic te scieki?

Na prawde jestescie tak uzaleznieni od alkoholu? XD ja ogolnie nie lubie piwa (dmskuje fermentacja - jakby pic scieki, gazowane w niefsjny sposob, niedobre, itd), jesli juz to staram sie spożywać cydr (ale rzadko)

W każdym razie dwa razy z ciekawosci spróbowałem piea bezalkoholowego i po 1 lyku musislem #!$%@? xD to ma jeszcze gorszy smak fermenetacji niz normalne piwo
@LittleOpa: no tak, bo ciagnie cie do tego posmaku fermentacji.

Mi od tego sie chce wymiotowac, a wam chce sie miec z tym ciagka stycznosc zamiast napić sie wody czy dowolnego napoju. tak bardzo polubiliście ten smak xD
@NewBlueSky: jak to nie bait to błagam, nie idź na wybory.

Uzależniający posmak fermentacji xDDDDD
Jedyny smakowy efekt fermentacji jaki ma normalne piwo to alkohol, którego, uwaga szokujące, w "piwie bezalkoholowym" nie ma.
Tobie się pewnie smak brzeczki pomylił z alkoholem bo piłeś jakiegoś żywca czy innego lecha bezalkoholowego, które faktycznie smakują jak gówno.
@niebieskikartofel: No ale w tych paragrafach co Pan przytoczyl nie ma nic wspomniane o byciu nietrzezwym czy pod wplywem narkotykow. Mozna byc trzezwym a i tak mozna narazic na niebezpieczenstwo. Debilne normy spoleczne! Jak wspominalem wczesniej w latach 90 kazdy walil browary i winiacze przy dzieciach, zabieral na wycieczki w tym stanie itp i wszyscy zyja i nikomu nic sie nie stalo ¯\(ツ)/¯