Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy: z ta minimalna to nie trafiles za bardzo przyjacielu, jestem druga generacja, urodzona na obczyznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrafie sie poslugiwac w 4 jezykach na poziomie natywnym, a ty jakimi jezykami sie poslugujesz? Pozdrawiam cieplutko z cywilizowanego alpejskiego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzarnyBursztyn 3 z polskim 4, bo jak znam zycie dla podbicia ego jezyk ojczysty też policzyłeś i myślałeś że zrobisz wrażenie na biednym p0laczku, które żyje w kraju z gówna i nic nie potrafią i będzie klaskał uszami.

Czemu ja Cie mitomanie nie wrzuciłem na czarno.
Alkohol jest akceptowany społecznie w konkretnych okolicznościach - pub, restauracja, grill - i tyle.


@enron: piwo bezalkoholowe jak sama nazwa wskazuje nie zawiera alkoholu.
@enron: Masz ograniczona perspektywe na to co jest spolecznie akceptowalne bo jest ona wiele szersza niz to co opisales w wlasnym wpisie i nie twoja rola decydowac jest co jest akceptowalne w tym sensie. Twoje ulomne spojrzenie na to gdzie i kto powinien spozywac konkretny napoj moze wzbudzac tylko smiech.

Akceptowalnym jest bowiem chodzenie z dzieckiem i picie bezalkocholowego piwo bo nie ma to zadnych realnych negatywnych skutkow, a idiotom ktorzy
e znajomy opowiadał, że potem takie dziecko idzie do zerówki i w konfrontacji z jakimś agresywnym gówniakiem nie rozumie dlaczego to dziecko jest niemiłe i używa przemocy fizycznej i zwyczajnie nie ma pojęcia jak zareagować,


@Ranger: poruszyłeś ważną kwestię odnośnie wychowania, ale co to ma wspólnego z piciem piwa na spacerze w ramach "szkoły życia"? :D
To jest zupełnie inna kwestia i śmieszy mnie, że to piwo 0% podciągnąłeś pod to.
@non-serviam: w tym kraju wcale nie ma jakoś więcej pijaństwa na tle innych krajów Europy. Z tego co pamiętam to chyba nawet na podium nie jesteśmy.


A picie piwa jest ok. Zarówno 0% jaki alkoholowego.


@Krupier: w takiej kwestii porównywanie się do innych krajów pełni pewnie tylko funkcję obrazową. Ale pytanie jak to jest liczone, bo taka hiszpania czy francja gdzie do obiadku się wali winko i średnia na osobę
@Niemamwiedzy: jeśli bebok nie będzie widywał starego nawalonego piwem, bo ten pije tylko zero, to wg mnie nie ma problemu można pić.
@LittleOpa: problemem są inni ludzie i ich dzieci. Kaszojadom dowolne piwo będzie się kojarzyć jednoznacznie, bo tak nauczyli ich rodzice i rodzina.
PS jak zrobisz z piwa zero daily drink to co to za przyjemność?