Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy w innych krajach też jest taki burdel z prawami do transmisji, pamiętam stare czasy jak wszystko było na Canal+, piękne to były czasy... Teraz jeden mecz tu, drugi mecz tam, jedna platforma wchodzi, a zaraz wychodzi, później znowu przetarg na prawa do transmisji... Jeszcze trochę to 45 min meczu będzie na Eleven, a drugie 45 min będzie na Canal+, oczywiście żeby obejrzeć wszystko trzeba wykupić jeden z najwyższych pakietów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#viaplay #mecz #pilkanozna
  • 12
@lIENll: może ktoś mi wytłumaczy, ja zakładałem konto na viaplay pl, w moim przypadku po premier league i lige europy, mieszkam za granica ale normalnie korzystam w jezyku polskim itd, to znaczy ze viaplay mi przestanie działać i będe musiał od nowa zakładać w NL czy automatycznie mi przejdzie czy jak?
@lIENll: #!$%@? czasy, bo płaciłeś 120 zł dekadę temu. To jak 200 zł przy dzisiejszej inflacji

Do tego pokazywali może 3 mecze z kolejki hiszpańskiej a na włoską kładli laskę

Nie mówiąc o tym że musiałeś mieć ich ofertę satelitarna z masą niepotrzebnego contentu
@keep_it_real: @Orowerbogatszy bo to nie jest wina stacji telewizyjnych a tego kto prawa rozdziela. One są po prostu drogie. Tak że jakby jedna stacja chciała wszystko musiałbyś płacić 150 zł miesięcznie
Więc nie rozumiem tego narzekania na 44 zł za Viaplay, gdzie miałeś połowę piłki a drugie pół w Canal+, Eleven i PSP
Wszystko kosztowało 99 zł do podziału na dwóch