Wpis z mikrobloga

#przegryw #warszawa #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #samotnosc #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #mokebe

To prawda, w Warszawie dużo widzę par: ona biała, on czarny. Pary: on biały, ona czarna to rzadkość. Zresztą w ogóle murzynek w Warszawie nie widzę dużo, jest ich dużo mniej od murzynów.

Wszedłem na komentarz pod postem informującym o reportażu na temat Polki, która wyszła za Masaja. Widać duży entuzjazm wśród kobiet. Trafił się też taki komentarz, który wrzucam w postaci screena.

O ile wybór partnera to osobista sprawa i ciężko mieć do kogoś pretensję, że ma takie, a nie inne preferencje, o tyle wartościowanie jednej rasy (czarnej) i określanie jako lepszej, w stosunku do białych Polaków to chamski rasizm. Oczywiście kobiety tego nie widzą. Moim zdaniem białe kobiety są często rasistkami w stosunku do białych mężczyzn.

Tu jest link do tego posta na fejsie, możecie sami poczytać komentarze:

https://www.facebook.com/telewizja.starachowice/posts/pfbid07rJPF4MzBnEvAxiSzr3owWkt2JRsDWV2bemb5jwhw1StD59QwmaorsZtgJvRCfm9l
Kopytnik_1 - #przegryw #warszawa #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #samotnosc #pieklom...

źródło: Masaj

Pobierz
  • 40
@janciopan: Ostatnio zmiany następują baaardzo szybko. Mieszkam w Wawie od 10 lat i widzę to doskonale. Czarnoskórych w Warszawie jest bardzo dużo. A na przykład na takich Włochach to już w ogóle miejscami (Bakalarska) robi się taki Bronx. Kiedyś wracając z Lidla widziałem trzy pary międzyrasowe (ona biała, on czarny). Aż sobie pomyślałem, co to, jakiś zjazd mieli, czy co? ;) A ostatnio w sobotę wieczorem Carrefourze przy Grójeckiej, widziałem jednego
@Kopytnik_1: A to możliwe, generalnie kiedyś mnie rozwaliło jak arab taksówkarz który mieszka w stolicy od lat 90 zaczął narzekać na słoików, ale jest w tym wiele prawdy. Warszawa jest wypełniona wieśniakami którzy przyjechali z jakieś wsi na podlasiu i się lansują jacy to oni nie są. Od wciągania koksu w restauracjach po właśnie ultralewackie populistyczne zachowania. Jak promują na jakimś onecie czy polce.pl mieszane związki to i może julki lansują
Polce robi się mokro na myśl o Hindusie, gdy koleżance z zachodu na taką myśl chce się wymiotować XDDD


@artur-hemingway: Dużo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że to miks bycia wieśniarą, niską samooceną i gardzeniem własnym narodem.

Jak jeszcze gadałem z losowymi ludźmi z wawy to jeszcze zauważyłem inny fenomen -> laski naciskały na typów by się przeprowadzić do stolicy a później rozstawały się z chłopami. Warszawa to strasznie
w stosunku do białych Polaków to chamski rasizm


@Kopytnik_1: A gdzie ty widziałeś białego Polaka? Ich jeszcze mniej w całej Polsce niż murzynek w Warszawie. Nie masz przypadkiem na myśli untermensha słowianina Polaka?
@janciopan: Zgadzam się, na portalach dla singli piszą do mnie laski z całej Polski, a z Wawy prawie wcale. Czuję, że jakby taka dziewczyna z jakiejś małej miejscowości z drugiego końca kraju przeprowadziła się do Wawy, to szybko sodówa by jej odbiła i rzuciłaby mnie dla innego, atrakcyjniejszego, bo przecież w Wawie takich pełno. Taka prawda.
@Kopytnik_1: Ale co to są za pary? Ile byś dał tym kobietom? Poza Warszawą też się spotykałem z parami mieszanymi i za każdym razem kobieta miała nadwagę lub z kartoflanym ryjem. Więc dla mnie to tylko leczenie kompleksów aby pokazać jaka jestem "zajebista" i wyrwałam kogoś egzotycznego.