Wpis z mikrobloga

@bigos555: Ja w przeciwieństwie do @Zgrywajac_twardziela nieco mniej zwracam uwagę na netykietę to napiszę:

To tylko twój bład poznawczy nadaje temu znaczenie którego nie ma.


Jaki kur#a błąd poznawczy? Twierdzisz, że cierpienie którego doświadczyła jakaś istotą jest nierealne tylko dlatego, że ta istota już nie żyje?
Pobierz GrimesZbrodniarz - @bigos555: Ja w przeciwieństwie do @Zgrywajac_twardziela nieco mni...
źródło: IMG_20230710_113800
@niebieskatrytytka:

Usunąłeś odpowiedź na twoje wątpliwości

Jakie znowu wątpliwości

Ja wiem, męczące jest jak ktoś, zamiast łechtać ego potwierdzając naszą opinie, wyraża przeciwne zdanie. Tak naprawdę ty nie dyskutujesz. Już stąd idę, nie męcz się blokowaniem.


Olaboga nie wiem jak ja to przeżyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wiedziałem, wiedziałem, że tak będzie, jak raz na ruski rok ktoś na tagu usunie komentarz jakiegoś dzbana to zlatują się
Pobierz GrimesZbrodniarz - @niebieskatrytytka: 
 Usunąłeś odpowiedź na twoje wątpliwości
Jaki...
źródło: comment_IUesmZtSLlsXNr7fxGs7z9ji8xDDsEXR
@Zgrywajac_twardziela: Nowotwory występowały na długo przed człowiekiem. Więc możemy wykorzystać swoją moc i np. pomoc reszcie otaczającego świata walczyć z tą chorobą. No ale lepiej być przegrywem z depresją i złością na cały świat xD współczuję patologicznego dzieciństwa antynatalisci.
@Zgrywajac_twardziela: Nie widuje tu wielu innych osób, którzy tak często piszą o antynatalizmie. A jako osoba związana z psychologia od razu widzę, że masz jakiś problem. Pewnie z dzieciństwa, Stad uprawianie przez ciebie projekcji. Moje dzieciństwo było patologiczne, więc niech nikt nie ma dzieci, żeby uniknąć mojej sytuacji. Niby lekko logiczne, ale nie do końca. Niczym się nie różnisz od starych bab w kościele.
@bigos555: skoro cierpienie bytu już nieistniejącego nie ma znaczenia, to może wróćmy do operowania noworodków bez znieczulenia, bo i tak nie będą tego pamiętać.
Ważne jest to, co jest teraz.
Nikt nie współczuje komuś kto się nie narodził.
A jak się mówi o osobach brutalnie zamordowanych? "Biedny, ale musiał wycierpieć". Poza tym nieistniejący byt swoim nieistnieniem nie skrzywdzi nikogo. Śmierć kogoś istniejącego skrzywdzi np jego rodzinę.