Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po kryjomu jadam obiady u mojej mamy, bo żona nie umie albo nie chce smacznie gotować. Gotuje jakieś jednogarnkowe gówno, które mi nie smakuje. Wiele razy się z nią kłóciłem w tej sprawie, ale ona ma #!$%@?.
Przed ślubem też taka była, ale myślałem że najwyżej będziemy gotować osobno. Z tym, że teraz pracuję po 12h i jestem zbyt mocno zmęczony, żeby sobie coś upichcić po pracy szczególnie że po pracy muszę też zająć się dzieciakami. Wcześniej gotowałem dla nas obojga, tak żeby nam smakowało, a żona zawsze byle szybko, byle nie być głodnym... Jedyne co robi to naleśniki, jakieś placki i zupki. W mieszkaniu burdel, a #!$%@? seriale z netflix i hbo są odpalone na okrągło. Oczywiście żona wiecznie zmęczona. Teściowa też jest nie lepsza, lenistwo jest chyba zapisane w genach.
Ależ się #!$%@?łem pisząc ten wpis. Jest 12:28, ja od rana wysprzątałem kuchnię, zrobiłem zakupy, bawiłem się z dziećmi, a ta od samego rana ogląda Friendsów poraz dziesiąty..

#zwiazki #gotowanie #jedzenie #gorzkiezale #depresja #dzieci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
via mirko.proBOT
  • 12
Anonim (nie OP): Widziały gały co brały, sam sobie taką wybrałeś, do ślubu też cię nikt siłą nie zaciągał pod groźbą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przetestowałeś dobrze towaru przed umową zakupu to teraz się męcz. Nieźle się ustawiła, ty pracujesz, gotujesz i zajmujesz się dziećmi a ona "jest" XD Nie egzekwujesz od niej niczego, sam wszystko robisz no to ona uznaje że wszystko jest ok i
@mirko_anonim: opcje sa dwie, albo masz babe leniwa do granic mozliwosci ktora nic nie robi bo wie ze nic z tym i tak nie zrobisz tylko pojdziesz sie stolowac do matki albo sam zrobisz, albo masz babe z nieleczona depresja ktora nie ma sily na nic tylko na lezenie i ogladanie bzdur caly dzien. Pogadaj z nia jaki jest powod takiego stanu rzeczy, czemu nic nie robi w domu, jak zle
@mirko_anonim 3maj się opie, u mnie to samo... lenistwo z domu wyniosła i już nic nie zdziałasz. Albo żyjesz w tym syfie albo #!$%@? po robocie na drugi etat w domu. Jeszcze w mieszkaniu jakoś to ogarniesz, ale miej z taką dom gdzie jeszcze w koło obeścia trzeba ogarnąć
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Twoja żona jest chora, tak jak alkoholik, jest poważnie uzależniona, pewnie nawet sobie nie zdaje z tego sprawy, zaspokaja swoje podstawowe potrzeby takim emulatorem, ale nic z tego nie ma. Jej życie rozrasta się tylko w swerze wirtualnej.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: