Aktywne Wpisy

maikeleleq +27

Krupier +31
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
źródło: 1000006133
Pobierz





Jak wytłumaczyć lasce z tindera, że nie mam żadnych znajomych? studiuję, ale znajomi wyjechali i jestem kompletnie sam teraz w mieście. Nie jest ono moim rodzinnym. Nie chcę przestraszyć.
#randki #tinder
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@Wezwoguleicstont w moim wieku jest to
@Wezwoguleicstont 20 parę lat. Rok w mieście wojewódzkim.
@serek_heterogenizowany
@programista15cm no ale jak ten temat obrócić