Wpis z mikrobloga

@kikiton: te telefony są najlepsze dla ich użytkowników. Sam bym zmienił swojego iPhone 8 na coś z androidem ale nie chcę większego telefonu. Apple ma dla mnie dwa modele a na androidzie nie ma nic. Nic, kompletnie nic.
@aukolb: Bo ludzie na konferencjach Google czy Samsunga nie zachowują się jak nawiedzeni sekciarze. Zwłaszcza jak na scenę wychodzi guru i sprzedaje ajfoniarstwu jako ficzer roku coś co jest normą u konkurencji nawet na kilka razy tańszych sprzętach. Iphone jak czegoś nie obsługuje to wg. ajfoniarskiej filozofii jest to zbędne i niepotrzebne. Oczywiście narracja się zmienia jak to dostaną. Jeszcze niedawno 120Hz było zbędnym badziewiem ale jak Pro i Pro maxy
@kikiton no nie wiem ja używam japka i androida naprzemiennie, kupiłem sobie 13 mini tylko że względu na kompaktowy rozmiar, nie daję #!$%@? o to kto ma jaki telefon ale to zazwyczaj właśnie androidziarze się zesrywają że ich kiński telefon ma miliard rdzyniuw, aparat 2137 giga pixeli i tak dalej. w sumie to tylko w biednych krajach takich jak Polska posiadanie ajfona jest wyznacznikiem statusu xD
Co ciekawe ostatnio jak poleciałem do
@MamByleJakiNick teraz może już mniej i szczególnie u gówniarzy, ale ile to było sytuacji gdzie rodzice brali gówniakowi telefon na raty bo przecież nie pokaże się w towarzystwie z biedackim siajomi, sam jak poszedłem kupić telefon w starym dresie to gość z miejsca myślał że na raty chcę wziąć i miał widoczny error jak powiedziałem mu że zapłacę od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)