Wpis z mikrobloga

@camisetablanca Jak osobiście uważam zmiany klimatu za zagrożenie dla istnienia ludzkości, tak to wszystko co #!$%@?ą takie firmy to greenwashing w najczystszej postaci. Wiecie co taki zwykły człowiek może zrobić dla klimatu? #!$%@? może. Dopóki działają elektrownie na węgiel i dopóki nie istnieje alternatywa dla paliw kopalnych jak np. wodór (bo elektryki to o kant dupy potłuc) to gówno się zmieni i wszyscy wymrzemy.
@camisetablanca na google maps jak wlaczysz navi pojawia sie zielony listek, nie sprawdzalem od czego jest ale mam podejrzenia ze jak jade za szybko to moze zrobic sie czarny bo przeciez im szybciej jade tym wiekszy slad weglowy
Przypominam, że od 1 lipca konto w santanderze przestaje być bezpłatne po jednej płatności i przelewie 500 zł. Od tej daty trzeba będzie wydać 300 zł miesięcznie za utrzymanie konta albo wezmą 6 zł.

W placówce można zamknąć konto bez okresu wypowiedzenia albo przez neta wyrażając sprzeciw na zmianę warunków umowy. Ja to już zrobiłem, bo za dużo z nimi afer i jeszcze pchają ekoszurską propagandę.
Tytanowy_Lucjan - Przypominam, że od 1 lipca konto w santanderze przestaje być bezpła...

źródło: 1671628632_4jjlmo_600

Pobierz