Wpis z mikrobloga

Jak podaje portal https://tychy24.net/burda-na-ulicy-dmowskiego-w-tychach-pobity-mezczyzna-lezal-na-srodku-jezdni-agresor-oglosil-ze-rozje-wszystkich/ na jednej z tyskich ulic chłop pobił innego chłopa. Przyjechały dwa patrole (jak widać na zdjęciu). Agresor wg portalu przyszedł do nich, powiedział, że "#!$%@? wszystkich" i że ma "pistolet". Po czym pobił kolejnego mężczyznę (tego w czerwonej koszulce) na oczach policjantów, po czym sobie spokojnie odszedł i potem jeszcze wrócił posypać #!$%@? i #!$%@?.

Ostatecznie napastnik nie zostaje zatrzymany, bo najwidoczniej nie było podstaw. #!$%@?ł tylko dwóm osobom, groził policjantom, sugerował, ze użyje broni i nawet nie próbowali go skuć. Ale ja Ty nie dasz dowodu bez podstaw prawnych, to zapraszamy do radiowozu. Czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu (obsrane) 2 patrole policji "interweniują" wobec jednego mężczyzny, ale bardziej wygląda jakby mu kibicowali, a jeden z policjantów klepie go po plecach jak przyjaciela! Czujesz się bezpieczniej? Ziobro zdziwienia...

#bekazpisu #bekazpodludzi #policja #polska #tychy #panstwozdykty
Pobierz
źródło: wp-1687670518866-768x501
  • 56
@jobless: jak widzę babę w patrolu interwencyjnym to mnie #!$%@? strzela, kiedyś zadzwoniłem na policję, że typ demoluje miasto, rozwalał śmietniki, niszczył lampy w tunelu podziemnym. 10 minut czekałem na policję, przyjechały 2 baby, jak się dowiedziały, że chłop ma tyle pary, że z buta rozwala śmietniki to pojechały w drugą stronę xD

Baby niech sobie kierowców przekraczających prędkość łapią albo ogarniają papierkową robotę a nie na interwencję jeżdżą.
Baby niech sobie kierowców przekraczających prędkość łapią albo ogarniają papierkową robotę a nie na interwencję jeżdżą.


@KonwersatorZabytkow: Nie. Baby powinny spełniać te same kryteria i mieć te same obowiązki na tym samym stanowisku. Pisały się na krawężnika to niech teraz działają, jak nie to zapraszam do składania wypowiedzenia. Chcą równych płac to równe obowiązki i testy. Jeśli nie to osobne stanowiska z proporcjonalnie ograniczoną wypłatą do zawężenia obowiązków. Nic innego, bo
@Uuroboros same here, byłem na testach jakieś 12 lat temu. Maksymalne wyniki z wiedzy i sprawności. Odrzucili mnie na etapie multiselectu, chociaż nie wydaje mi się, żeby jakieś moje reakcje psychologiczne były zaburzone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po latach dziękuję bogom, że się nie dostałem i wziąłem za uczciwa robotę.
@jobless milicjantów wypie**&*&* lić na zbity pysk. Z automatu. Osoby mające pod sobą policję zaangaxowa. w reformy, oh wait...
mamy komendanta głównego człowieka mema. mamy polityków którzy są memami, a do tego składamy się na niebieskich tylko po to, by rozdawali mandaty. tak to wygląda. i nawet jak natraficie na normalnych funkcjonariuszy to patrzysz na nich przez pryzmat takich właśnie wydarzeń. Kurfa mać. Ludzie którzy mają broń i mają interweniować będą patrzeć
Siedzieli na swoich osiedlach i wiedzieli, żeby za bardzo się nie wychylać, bo w przypadku burd zostaną zawinięci na dołek, a jak bardzo się będą uprzykrzać, to panowie milicjanci przemówią im do rozsądku na komendzie.


@bezprzypau: A czego dzisiaj się ma bać patus? Ze go zawiną na dołek - przecież jutro wyjdzie. Sprawy karnej - prokuratura umarza wszystko co się da, sądy dają wyroki z najniższych widełek a sprawy trwają latami.
@Madin5: A czego oczekiwałeś? W Warszawie jest ponad 20% wakatów z czego większość policjantów pracujących na ulicach. Dodaj do tego L4, urlopy czy macierzyńskie i wychodzi na to że nie ma 50% policjantów pracujących na ulicy. I myślisz że w 3 minuty przyjadą?
@chodznapole: Ale wiesz, że wojownik ortalionu ma gdzieś jakiej jesteś narodowości i rozwiąże z Tobą konflikt w identyczny sposób. Po drugie wojownik niby tak walczy z innymi nacjami, bo mało polskie, a sam wprowadza metody z Iranu albo innego grajdoła. Logiczne...