Wpis z mikrobloga

Jak podaje portal https://tychy24.net/burda-na-ulicy-dmowskiego-w-tychach-pobity-mezczyzna-lezal-na-srodku-jezdni-agresor-oglosil-ze-rozje-wszystkich/ na jednej z tyskich ulic chłop pobił innego chłopa. Przyjechały dwa patrole (jak widać na zdjęciu). Agresor wg portalu przyszedł do nich, powiedział, że "#!$%@? wszystkich" i że ma "pistolet". Po czym pobił kolejnego mężczyznę (tego w czerwonej koszulce) na oczach policjantów, po czym sobie spokojnie odszedł i potem jeszcze wrócił posypać #!$%@? i #!$%@?.

Ostatecznie napastnik nie zostaje zatrzymany, bo najwidoczniej nie było podstaw. #!$%@?ł tylko dwóm osobom, groził policjantom, sugerował, ze użyje broni i nawet nie próbowali go skuć. Ale ja Ty nie dasz dowodu bez podstaw prawnych, to zapraszamy do radiowozu. Czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu (obsrane) 2 patrole policji "interweniują" wobec jednego mężczyzny, ale bardziej wygląda jakby mu kibicowali, a jeden z policjantów klepie go po plecach jak przyjaciela! Czujesz się bezpieczniej? Ziobro zdziwienia...

#bekazpisu #bekazpodludzi #policja #polska #tychy #panstwozdykty
jobless - Jak podaje portal https://tychy24.net/burda-na-ulicy-dmowskiego-w-tychach-p...

źródło: wp-1687670518866-768x501

Pobierz
  • 56
@Zielony34: Jak patrze na te bebechy u niektórych policjantów, to te testy są naginane od dawna. Jak byłem ostatnio w Słupsku i widziałem kursantów ze szkoły policyjnej, to dziewczyny miały tak po 1.55-1.60 m i ważyły po 40 kg. Plecak jaki każda z nich miała to był dla nich wyzwaniem, bo się niemiłosiernie wyginały, żeby utrzymać pion. Chyba już przyjmują jak leci...
@jobless: mnie jak skuli za zioło to jeszcze panowie z kryminalnej mnie pistoletem straszyli typ przeładował broń i powiedział żebym dla jego przyjemności próbował uciekać, bez sznurówek i paska byłem to żeby iść się skupiałem żeby spodnie i buty mi nie spadły, miałem potężne 2 g ze sobą, cieszę się że przeżyłem kontakt z tymi milicjantami, bo czułem się jak bym wpadł w łapy patologi, sposób mówięnia, maniera zachowania, i zaangażowanie
@Zielony34: Testy sprawnościowe dla policji to xd. W podstawówce 5 czy 6 klasy (dawno temu) wuefistka miała męża policjanta, który był cwany i zrobił sobie ten śmieszny tor do ćwiczenia przed testami- jakieś biegi, koziołki, rzucanie piłkami lekarskimi na odległość i przeniesienie manekina. 5-klasista spokojnie robił w danym limicie czasowym tor- tylko rzucanie piłką lekarską (chyba na 7 metrów) było inaczej wykonywane bo rzutem do tyłu, a policja chyba zalicza rzutem