Wpis z mikrobloga

  • 4
@ujdzie nie marudź, co 2 wpis na rr ma te tagi, protip ode mnie zawsze na czarną możesz mnie dodać, to ci się moje szit posty nie będą wyświetlać.
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln: fakt, może. Ja tylko uprzejmie zwracam uwagę, że takie pluso żebractwo bez najmniejszego wkładu w ww. tagi jest słabe.

Edit:
@Arturrow Sprawdziłem #rowerowyrownik i jeżeli ktoś woła więcej osób to z reguły jest przynajmniej trochę postarane (stravka, focia, opis).
  • Odpowiedz
  • 3
@ujdzie pragnę też zwrócić uwagę że skrypt zapamiętuje ostatnio dawane tagi a nie zawsze człowiek pamięta, żeby edytować je przed dodaniem następnego wpisu.
Co to za bullshit z twojej strony, że jak jest focia to jest ok. i można spamować tagami xD
  • Odpowiedz
@Arturrow: Nie chodzi o to czy jest fotka, czy nie, jednak jak już się wchodzi na tag #rower, to imo szuka się bardziej contentu do poczytania o rowerowych sprawach, a nie scrollowania "pustych" cyferek, tu wystarczy #rowerowyrownik. Jak ktoś coś więcej zawrze w opisie swoich tras, to faktycznie takie tagowania ma już większy sens, bo jest szansa na jakieś pytanie rowerowe, dyskusję, reakcję na wpis itp.

A argument ze
  • Odpowiedz