Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChwilowaPomaranczka: tym postem jesteś bardziej żałosna niż wspomniane przez ciebie "incele"
ale cię to boli i trafia do ciebie, tak piecze że nie wiem. Weź wyluzuj a nie przejmujesz się tym jakie podejście do życia mają randomowi ludzie. I jeszcze życzenie im najgorszego bo ktoś miał inne doświadczenia w życiu niż ty. Wstyd.
@ChwilowaPomaranczka: I oczywiście argumentum ad incelum

Ja, jak to ty zgodnie ze swoją ordynarną naturą ujełaś, "rucham" a też jakoś nie mam szczególnego współczucia dla kretynki co poszła sama chlać z jakimiś dzikusami. Niech sie cieszy, że jej nie zabili.
@ChwilowaPomaranczka: Tak naprawdę nie wiemy, co się stało, mogli ją siłą powinąć już wcześniej i zmusić do telefonu do chłopaka, że zaraz wróci itp, żeby zatrzeć ślady czy coś. No ale lepiej od razu wydać wyrok, bo wychodki wiedzą lepiej.

@yaah Tylko, że ona poszła się napić sama, a nie z nimi. Oni się do niej dołączyli jak ją spotkali w sklepie i być może ją stamtąd zawinęli niekoniecznie za jej
@BurzaGrzybStrusJaja: Gościu, ale ty nie rozumiesz że te "po co on się tam pchał" to napiszą ci twoje ziomki, ci sami goście co piszą teraz do niej "po co się tam pchała"? Więc to ty w ogóle atakujesz? Bo wydaje ci się, że jakąś hipokryzje obnażasz a po prostu ciągle brodzisz w tym samym własnym bagnie.
@homerox2000 ale ile razy mam pisać, ze mam #!$%@? w zdanie wykopkow? XD już lecę i wysyłam zdjęcie żeby zjebom cos udowaniac xDDD a i powtórzę raz jeszcze - wasze zdanie nic dla mnie nie znaczy, psy szczękają a karawana jedzie dalej xD a ja ani słowa nie napisałam o swoim wyglądzie ale już zdarzyles sie #!$%@? xD jacy wy jesteście żałośni to ja nawet nie mam pytan xDdD
@ChwilowaPomaranczka: Pewnie ją znajdą w krzakach niedaleko domu utopioną w rzygach. Polazła na drinka korzystając, że chłop w pracy, wyszła z kilkoma typami(skoro pisała z facetem to była w normalnym stanie), poskakała na #!$%@? i zaćpała/pochlała mocniej u nich i zezgonowała. Pewnie smakowała jak kurczak.