Wpis z mikrobloga

Nie ma też moralnego dylematu przed odcięciem pasożytów od socjału - poprzez eliminację socjału w ogóle.


@Phallusimpudicus: No spoko, jestem w górnym 1-5% zarobków w społeczeństwie więc nie mam z tym problemu. Ale dopóki jest to korzystam ¯\(ツ)/¯

To jest podobna narracja jak z tym że bogaci powinni nie brać 500+. Albo gdy ktoś mimo dobrych zarobków oddaje krew żeby mieć darmową komunikację miejską czy inne bzdury. Po prostu zawsze się
Przestańcie płacić podatki i wpierać ten chory reżim to nie będziecie poszkodowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pracodawca kierując się własnym dobrem rozdzieli robote na reszte, uwali wam jakieś smieszne premie i też wyjdzie na swoje. I nie macie prawa wtedy nawet jęknąć, w końcu czas wziąć na klatę rozwój narodu bolskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kobieta w ciąży korzystająca ze zwolnienia chorobowego wynikającego z tej właśnie ciąży jest przestępczynią tylko dlatego że postanowiła się gdzieś zatrudnić zamiast siedzieć na bezrobociu


@PfefferWerfer: Jak zatrudniasz się po to, by faktycznie pracować i po jakimś czasie zachodzisz w ciążę i dalej mimo to pracujesz (bo zdrowie pozwala) - to spoko, nie ma problemu. Jeśli jednak zatrudniasz się tylko na chwilę, by mieć kasę z budżetu państwa i w pierwszym
Jak zatrudniasz się po to, by faktycznie pracować i po jakimś czasie zachodzisz w ciążę i dalej mimo to pracujesz (bo zdrowie pozwala) - to spoko, nie ma problemu. Jeśli jednak zatrudniasz się tylko na chwilę, by mieć kasę z budżetu państwa i w pierwszym możliwym momencie idziesz na L4, nawet jeśli czujesz się w porządku i mógłbyś pracować - to już nie jest spoko.


@mroznykasztan: A jak się o tym
@Hellicon: xD Jak ty albo kierownik jest nieasertywną #!$%@?ą to tak, jak nam w korpo laska odpadła z powodu udaru właśnie i nie było jej pół roku to dostaliśmy za nią zastępstwo z innego zamykanego projektu. Jak sam byłem na dłuższym L4 to sytuacja była podobna i po powrocie moje stanowisko już było obsadzone a mnie przenieśli na nowy projekt.

Maksymalnie 2 tygodnie lekko intensywniejszej pracy, a potem już normalnie wdrażane