Wpis z mikrobloga

@Hissis: Where problem? Dokładnie to samo należy zrobić planując zajście w ciążę. System trzeba #!$%@?ć, a nie się martwić dylematami moralnymi, bo gwarantuję że gdy ty będziesz celem systemu to nikomu nawet powieka nie drgnie.
  • Odpowiedz
Where problem? Dokładnie to samo należy zrobić planując zajście w ciążę. System trzeba #!$%@?ć, a nie się martwić dylematami moralnymi, bo gwarantuję że gdy ty będziesz celem systemu to nikomu nawet powieka nie drgnie.


@PfefferWerfer: a to nie jest tak ze w ten sposob #!$%@? pracodawce a nie "system"?
  • Odpowiedz
@Viktor7874: Pierwszy miesiąc chorobowego płaci pracodawca, a kolejne 8 miesięcy ciąży i macierzynskie płaci ZUS. Jak się dobrze zakrecisz z partnerką to możesz z 3-5 lat ciągnąć ZUS na 2-3 dzieci.

@fredperry To jest biznes, pracuję od 10 lat i co najmniej kilka razy byłem oszukany przez pracodawcę na pensji, warunkach pracy, anulowali mi kontrakt pod który układałem swoje prywatne sprawy. Mam mieć teraz sentymenty? 33 dni chorobowego płatnego przez konkretnego
  • Odpowiedz
@Herubin: Tak, tak. Po co zmienić prawo żeby ukrócić możliwości #!$%@? państwa. Lepiej liczmy na to że szlachetne moralnie jednostki dobrowolnie zrezygnują z tej możliwości, a te które nie mają oporów nie dowiedzą się o tych możliwościach i jakoś to będzie.

Dobry plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Herubin podatki "trzeba" podnosić przez 5 tysięcy pisowskich pociotków i #!$%@? pieniędzy na niedziałające kible za 400k a nie ludzi chcących wybrać się do lekarza
  • Odpowiedz
System trzeba #!$%@?ć, a nie się martwić dylematami moralnymi, bo gwarantuję że gdy ty będziesz celem systemu to nikomu nawet powieka nie drgnie.


@PfefferWerfer: to samo mówię, gdy ktoś narzeka, że Ukraińcy doją kasę z polskich świadczeń. Gdyby można było coś takiego otrzymać w Niemczech, to by tam Polacy linię kolejową doprowadzili xD
  • Odpowiedz