Wpis z mikrobloga

Mirasy, pomocy. Planuje wypad z kuleżanką do Trójmiasta w najbliższy weekend i z racji, że pogoda ma być słaba na opalanie na plaży, co polecacie robić?
Będziemy tam od soboty do niedzieli wieczorem. Ja ze swojej strony planuje codziennie rano zrobić około 10km na plaży, bo nigdy nie miałem okazji biegać przy wschodzie słońca nad brzegiem morza. Ale właśnie co potem? Są jakieś atrakcje w pobliżu? Będziemy samochodem, więc możemy się przemieszczać.
Jakiekolwiek propozycje bierzemy pod uwagę
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #kiciochpyta #mirkopomusz
  • 18
  • Odpowiedz
@seraph88: mega dużo jest do roboty w Trójmieście dla turysty. Ja zawsze znajomym pokazuje klify Orlowskie, spacer ul. Długą wzdłuż Motławy do Stoczni Cesarskiej kończąc na ulicy Elektryków, przejść się na Monciak, do Zoo na Oliwie, zjeść coś dobrego w Garnizonie na Wrzeszczu, na molo na Brzeźnie. Jak słaba pogoda to zawsze można wlasnie dostać na starym mieście w Gdańsku i pozwiedzac wszystkie uliczki, wyprobowac rozne kawiarnie, puby
  • Odpowiedz
@Chytrylis: ta, stocznia w pyte. zwlaszcza jak ladujesz na srodku budowy i sie zastanawiasz co sie #!$%@?. jak jes sycho to sie kurzy, jak jest mokro to bloto po kostki. A jak akurat dzialaja koparki / kruszarki to siwo. no i siwo jak akurat tna wlokno szklane.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzester: a właśnie, fajny pomysł. Rano będę biegał, to można poszaleć z jedzeniem wieczorem. A takie miejsca zawsze lubię. Kurde, fajnie. Dzięki!
  • Odpowiedz
Park Oliwski, Klif w Orłowie, Starówka w Gdańsku, Forty... Zależy, czy chcesz zwiedzać, poznawać historię, czy po prostu chłonąć atmosferę. Samo centrum Gdańska to chodzenia i zwiedzania na ponad pół dnia.
  • Odpowiedz