Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie o ilu przypadkach usunięcia macicy w celu zatrzymania już szalejącego zakażenia nie wiemy


@hermie-crab: To teraz #!$%@?łeś takie podejrzenia, że aż mnie ciary przeszły ( ͠° °)
@przegro_pisarz: piję do ostatniej akcji gdzie interweniowała federa i jakiś poseł (kobiecie z bezwodziem w 12 tygodnu, płód w drogach rodnych, podali w szpitalu progesteron i nospę, to substancje na PODTRZYMANIE ciąży (bezwodzie w 12 tyg to 0% szans przeżycia dla płodu, dodatkowo już było "w połowie drogi", a ryzyko sepsy dla kobiety jak zwykle w takich przypadkach jest)
@NieBendePrasowac:
@gracilis

—Tuż przed Bożym Ciałem dostałyśmy telefon od pacjentki szpitala w Łodzi. Była w 14. tygodniu ciąży. Płód obsunął się do dróg rodnych i naciskał na pęcherz, wody płodowe odpłynęły. Kobieta zaczęła źle się czuć, martwiła się, bo nikt nie mówił jej, jaki jest plan działania, na co czekają — opowiada Kamila Ferenc. W sprawie interweniował poseł Lewicy Tomasz Trela, który próbował skontaktować się z dyrekcją szpitala. Mecenas Ferenc, która
@Przegrywek123:

właśnie nie uważam że to jest tak, że ci wszytscy "dobrzy" lekarze się zaczęli bać po wyroku. Uważam, że to ci swiętoyebliwi przestali się bać.

Jak ktoś był dobrym lekarzem przed wyrokiem to po wyroku dalej będzie. A ci wszyscy poyebańcy teraz po wyroku moga w końcu porazać prawdziwych siebie

Uważam że to jest bardziej kwestia legitymizowania tych, którzy przed wyrokiem i tak mieli takie zapędy
@hermie-crab: ja uważam że płód który zaczyna zagrażać a zwłaszcza taki co obsunął się do dróg rodnych powinno się usunąć. Z resztą wedlug definicji to jest poronienie w toku. Może nie wygrzebuje się tego od razu właśnie dlatego zeby nie zakazić kobiety przypadkowo przy manualnym opóźnianiu macicy za pomocą narzędzi ale na pewno nie powinno się zatrzymywać poronienia. Dla mnie nawet prośby matki nie powinny zostać wysłuchane bo jej ocena co
@hermie-crab: Te które pokazują w mediach. Część reaguje histerycznie. widziałem takie sytuacje i to jest porażka bo taka po usunięciu płodu pierwsze co zrobi po wyjściu to powie że zabio jej dziecko i pójdzie z tym do prokuratury i mediów. I znowu będzie nagonka.