Wpis z mikrobloga

@Lohengrin: @smutny_kojot @PIAN--A_A--KTYWNA właśnie jestem w Japonii i tutaj w najmniejszej klitce, w najmniejszej toalecie w najmniejszej restauracji jest deska klozetowa z bidetem. Normalnie stanie tutaj to niebo a ziemia w porównaniu z Polską. Kwestie związane ze sraniem oni doprowadzili do perfekcji. Niestety u nas za takie rozwiązanie trzeba dać 3k zł, ale i tak zacząłem rozważać u siebie.
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: wystarczy zebrać resztę nożem do kupy i potem już z górki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moja rodzina dużo się załatwia. Może to geny, może to nasza dieta, ale każdy robi duże kupy. Każdemu kiedyś się zdarzyło zrobić wielkie kupsko i czasami nie da się tego spuścić. Kręci się tylko w wodzie popychane przez strumień. Gdy dorastałem, moja rodzina miała nóż do kupy. Był to stary, zardzewiały
  • Odpowiedz
@mandoly768 gorzej jak mowa o publicznej toalecie. Baby mają kulturowe przyzwolenie na chodzenie wszędzie z torebką, więc mogą mieć mokry papier w niej, a chłop nic nie może
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: @PIAN--A_A--KTYWNA: @M4rcinS: @fourfiter @mandoly768 @Shatter @rav3k @Lohengrin @szuleer @Jtnp23 @godlike1 @Lohengrin @mandoly768 @rzaden_problem @PanProgramista @PanProgramista @Lohengrin @smutny_kojot @M4rcinS

Mam dla Was tricka ktory odmieni Wasze zycie. Bierzecie recznik papierowy i zwilzacie go woda. Jest gruby wiec nie rozwarwstwi sie jak zwykly papier toaletowy gdybyscie go namoczyli. A do tego recznik papierowy przestanie byc szorstki jak wtedy gdy nie jest namoczony. I tym podcieracie dupe. Jest jednoczesnie na sucho
  • Odpowiedz