Wpis z mikrobloga

Czyli idąc twoim tokiem rozumowania jeśli ktoś zrobił pracę o jakimś piosenkarzu w różowej okładce jest to równoznaczne z tym, że nigdy nie pracował oraz nie jest dorosły


@Cztero0404: twoja głupia nadinterpretacja:p
  • Odpowiedz
Tylko, że ja nic nie chcę zmieniać. Poza tym ''możesz gadać co chcesz, ale tego nie zmienisz''' no dobra nie zmienię, wracaj do piaskownicy uderzyć grabkami o piach bo na poziomie dziecka jest twoja retoryka.


@Cztero0404: i jaki sens tego tekstu jest, oprócz obrażania mnie?

  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak hmm, to zależy jakie. Z anime jest tak, że zbiera wśród różowych różne grupy osobowości:
- zwykłe różowe z którymi pogadasz normalnie na temat anime,
- alternatywki - imprezowiczki, z nimi zawiążesz co najwyżej relacje seksualną, to nie dla mnie,
- typowe sucze, zakładające wyzywające cosplaye i wstawiające zdjęcia ku atencji na instagramie, onlyfans itp.

Wiadomo, że te 2 ostatnie będą najczęściej uważać oglądanie anime przez Ciebie za mało męskie, ale
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak:

twoja głupia nadinterpretacja:p

Ale nie pisz nic o ''nadinterpretacji'' w momencie kiedy absolutnie nigdzie cię nie obraziłem, ale to pierwsze. Ale widzę, że jak nie masz argumentów rzetelnych na cokolwiek to musisz się ratować

Nie odpowiadaj, przecież wiemy że nie masz nic sensownego do dodania. Stąd te wyzwiska.

Jeśli zacytujesz ''te wyzwiska'' wpłacam po 500 zł od sztuki na dowolnie wybraną organizację charytatywną przez wykopków (czuje, że moje pieniądze nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
Jestem po 30 i w robocie w szoku bylem, ze dzieciaki ~23-24 sie chwalily, ze studia skonczyly. Myslalem, ze to juz common knowledge, ze 95% kierunkow jest gowno warte.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: xDDDDDD Sam jestem po studiach (nawet w obcym jezyku) i poza przebimbaniem 5 lat to trzeba sie spiac na jeden miesiac, by polac wody na 60-80 stron

Na studia to sie idzie przedluzyc mlodosc i tyle (oczywiscie poza faktycznymi
  • Odpowiedz
Nie wszystkie umiejętności na świecie sprowadzają się do obliczania czy most nie jebnie.


@voov100: Po co społeczeństwo płaci podatki na studia które nie dają żadnego przełożenia na jakąkolwiek wartość dodaną (czy to będzie PKB, czy większa wiedza o świecie, większa jakość życia)?

Studia powinny być darmowe tylko dla garstki uczelni technicznych, medycznych i kilku humanistycznych - przy czym dla tego ostatniego powinny być limity studentów - na inżynieryjne i medyczne natomiast
  • Odpowiedz
Nie wszystkie umiejętności na świecie sprowadzają się do obliczania czy most nie jebnie.


@voov100: zwłaszcza, że komputery taką umiejętność posiadły jakieś 30 lat temu
  • Odpowiedz
xDDDDDD Sam jestem po studiach (nawet w obcym jezyku) i poza przebimbaniem 5 lat to trzeba sie spiac na jeden miesiac, by polac wody na 60-80 stron


@T0pi5: Trzeba się spiąć 6 razy na miesiąc i potem siódmy na napisanie pracy. To raz. Dwa nikt tu nie mówi, że trzeba #!$%@?ć jak wół by skończyć studia. Trzeba być zdeterminowanym i konsekwetnym by ich nie rzucić bo X profesor to #!$%@? i
  • Odpowiedz