Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, coś jest na rzeczy i chyba macie racje. Poznałem bardzo fajną dziewczynę, ona 24, ja 32 i zaczęliśmy rozmawiać o naszej przeszłości. Oczywiście, że miała 18 partnerów seksualnych. Od osiemnastki to 3 rocznie i jakoś tłumaczenie "Ale ja mam niską samoocenę i tym sobie ja podnoszę" jakoś na mnie w ogóle nie działa. Rozumiem 5, rozumiem 10, ale prawie 20? W tym tempie to ona do 30 będzie miała prawie 40 partnerów jak nie więcej.

Ja miałem 6 partnerek (ok oski) i za każdym razem w związku.

Czemu kobiety tak się nie szanują? Ja rozumiem przyjemność i chęć poznania czegoś nowego, ale OSIEMNAŚCIE RAZY W 6 LAT?! I tak, body count wpływa na człowieka, na to jak się zachowuje. Przecież takie skakanie z kwiatka na kwiatek to jak z używkami, w pogoni za "tym czymś", i taki ja jej się znudzę w miesiąc przecież. Cholera, mieć 24 lata i już być skreślonym. Do różowych, które będą mnie atakowaly - jak myślicie patrzy pracodawca na kogoś kto miał 20 różnych prac w przeciągu 6 lat?

Teraz pytanie czy było tylko 18?

I oczywiście ze jak będę zrywać to nie powiem ze to z tego powodu, bo ona następnemu nie przyzna do az 18 tylko powie "jeden".

#tinder #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
@mirko_anonim: ziom, dla Ciebie ruchanie to coś więcej niż czynność fizjologiczna, dla niej to sposób na podniesienie samooceny. Totalnie nie pasujecie do siebie na poziomie wrażliwości, więc nie ma co w ogóle wkręcać się w temat. I jak najbardziej możesz oceniać potencjalna partnerkę na podstawie jej przeszłości seksualnej, tylko idiota by tak nie zrobił. Jaki porządny facet będzie inwestował czas, energię i pieniądze w relacje z kimś, dla kogo tak intymna
@mirko_anonim: mam nadzieję że uczciwe natychmiast zerwałeś z nią ową relację, tak?

Skoro ty kierujesz się w życiu jakimiś zasadami i szukasz podobnej partnerki, to jak najbardziej dobrze zrobisz kończąc taką znajomość.

Tylko weź pod uwagę że aktualnie mamy ekstremalnie zepsute społeczeństwo i lepszej partnerki raczej i tak już nie znajdziesz.
@mirko_anonim: pewnie wcześniej zaczęła niż w wieku 18 lat.

W każdym razie dziewczyna po prostu lubi ten sport i jedyna opcja to się z nią spotykać bez żadnych zobowiązań.

Jak szukasz stałego związku to nie ten adres, ona powiedziała to wprost :)
via mirko.proBOT
  • 7
✨️ Autor wpisu (OP): @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: mądrze prawisz. Nie rozumiem jak można sobie podnosić samoocenę taką czynnością jak jest sie dziewczyna. Samoocenę podnosi sie robiąc coś trudnego a nie najprostsza rzeczą dla kobiet = rozłożeniem nog. To tak jakbym podnosił sobie samoocenę ilością wypitych piw wieczorem.

@lfric_Stormcloak: " że uczciwe natychmiast zerwałeś z nią ową relację" Jeszcze bije się z myślami, ale sadze że będę zrywać relacje bo nie chce
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Ja jestem dziewica i dla mnie jak chłopak miał więcej niż 3 partnerki jest do skreślenia, wiec moim zdaniem do niej pasujesz. I niech mi jakiś wykopek nie mówi, ze jest odwrotnie bo nie jest. Sama zablokowałam typa z którym się spotykałam bo mi powiedział ze miał już 10 partnerek i nie widziałam z nim przyszłości przez to. Sorry ale żadna dziewczyna z takim doświadczeniem albo raczej brakiem
dobrym pomysłem jest przemnożyć przez 3


@kosmita: i co gorsza, wbrew pozorom naprawdę może wyjść realny wynik w tym kraju i tych czasach
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): #!$%@? sytuacja generalnie, sam mam 19 lat jestem ze swoją już 2 lata.
jej body count to 4 (ze mną) a moj to 1 i to wlasnie ona xD. mnie samego dosyc bolala ta sytuacja ale jakos to przebolalem ale i tak jak myslami do tego wracam to mnie to obrzydza. wyobrazajac sobie jak robi to z kims inntm..

"Ale ja mam niską samoocenę i tym sobie ja podnoszę"


@mirko_anonim: Czyli problemy w domu i rówieśnicy w szkole dokuczali, że krzywe nogi, ale zamiast pomocy specjalisty wybrała zaleczanie. Teraz niszczy sobie beret jeszcze bardziej, ciekawe czy kiedyś dotrze co sobie robi.
@mirko_anonim powiem Ci tak - mam 29 lat, ale obracam się w młodszym środowisku. To co się aktualnie dzieje z młodymi kobietami nawet z perspektywy mojego wieku jest nie do pojęcia. Wszechobecne #!$%@? którego granic nie ma.
Przykłady:
1) panna lat 19 - miała jednego chłopaka przez rok, zerwała z nim i poszła w takie tango że w okresie wakacyjnym tamtego roku miała 7 (!) partnerów seksualnych, poznawanych na tinderze plus w
@programista15cm widzę że nie zrozumiałeś mojego wpisu. Oczywiście że mieli. Seks był, jest i będzie. Panny używały życia za młodu i będą używać. Jednak nigdy nie było to na taką skalę jak obecnie. Nikt się tym również nie chwalil. Większość kobiet aktualnie to strata czasu - do seksu okej, ale wiązać się w dłuższe relacje to trzeba debilem być. Są lepsze rzeczy w życiu niż kobiety ( ͡º ͜ʖ͡