Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, coś jest na rzeczy i chyba macie racje. Poznałem bardzo fajną dziewczynę, ona 24, ja 32 i zaczęliśmy rozmawiać o naszej przeszłości. Oczywiście, że miała 18 partnerów seksualnych. Od osiemnastki to 3 rocznie i jakoś tłumaczenie "Ale ja mam niską samoocenę i tym sobie ja podnoszę" jakoś na mnie w ogóle nie działa. Rozumiem 5, rozumiem 10, ale prawie 20? W tym tempie to ona do 30 będzie miała prawie 40 partnerów jak nie więcej.

Ja miałem 6 partnerek (ok oski) i za każdym razem w związku.

Czemu kobiety tak się nie szanują? Ja rozumiem przyjemność i chęć poznania czegoś nowego, ale OSIEMNAŚCIE RAZY W 6 LAT?! I tak, body count wpływa na człowieka, na to jak się zachowuje. Przecież takie skakanie z kwiatka na kwiatek to jak z używkami, w pogoni za "tym czymś", i taki ja jej się znudzę w miesiąc przecież. Cholera, mieć 24 lata i już być skreślonym. Do różowych, które będą mnie atakowaly - jak myślicie patrzy pracodawca na kogoś kto miał 20 różnych prac w przeciągu 6 lat?

Teraz pytanie czy było tylko 18?

I oczywiście ze jak będę zrywać to nie powiem ze to z tego powodu, bo ona następnemu nie przyzna do az 18 tylko powie "jeden".

#tinder #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
@programista15cm: akurat są dowody naukowe na to, że rozwiązłość kobiet wpływa negatywnie na budowanie kolejnych relacji. Kobieta po prostu nie jest w stanie przywiozac sie do partnera i stworzyć zdrowej więzi. Z kazdym kolejnym skokiem w bok ta umiejetność maleje. Dla ciebie to może jest kolejne "ruchanie", ale dla wielu ludzi ryzyko kolejnego złamanego serca jest po prostu nie do przejścia, wolą być sami. Nie kazdy jest takim masochistą, który myśli
ryzyko kolejnego złamanego serca


@qdry: to zalezy tylko i wylacznie od zaangazowania. Nie mozesz sie zaangazowac w kogos, kto Cie nie interesuje.

akurat są dowody naukowe na to, że rozwiązłość kobiet wpływa negatywnie na budowanie kolejnych relacji.


@qdry: chcialbym to zobaczyc. Ilosciowo na pewno znajdzie sie statystyka, ktora to potwierdza, ale to nie znaczy o zaleznosci.
Jezeli szonami sa popie'rdolone laski to nie jest kwestia tego, ze maja 3 cyfrowy
@MajsterOfWihajster: btw dzis byl mirek, ktory sie zalil, ze dziewica po 4 latach stwierdzila, ze seks kiepski i szuka innego, bo chce sprobowac (wszystkiego w zasadzie).

A wy sobie dalej walcie konia i pompujcie kompleksy, ze musicie miec dziewice.

Prawdziwego faceta brzydzi dziewica, brzydzi to, ze kobieta jest z nim tylko dlatego, ze nie ma wyboru.
Prawdziwego faceta kobieta wybiera z setki i mowi, ze to wlasnie ten, bo wiem i
@mirko_anonim: nie ma żadnej magii pod tytułem jej niskiej samooceny po prostu dla lasek sex znaczy tyle co dla Ciebie zamówienie Mc Royal z podwójnym serem, masz ochotę to kupujesz i nie rozpamiętujesz tego przez kolejne 5 dni, dupa jest bardzo tania Panie kolego