Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, coś jest na rzeczy i chyba macie racje. Poznałem bardzo fajną dziewczynę, ona 24, ja 32 i zaczęliśmy rozmawiać o naszej przeszłości. Oczywiście, że miała 18 partnerów seksualnych. Od osiemnastki to 3 rocznie i jakoś tłumaczenie "Ale ja mam niską samoocenę i tym sobie ja podnoszę" jakoś na mnie w ogóle nie działa. Rozumiem 5, rozumiem 10, ale prawie 20? W tym tempie to ona do 30 będzie miała prawie 40 partnerów jak nie więcej.

Ja miałem 6 partnerek (ok oski) i za każdym razem w związku.

Czemu kobiety tak się nie szanują? Ja rozumiem przyjemność i chęć poznania czegoś nowego, ale OSIEMNAŚCIE RAZY W 6 LAT?! I tak, body count wpływa na człowieka, na to jak się zachowuje. Przecież takie skakanie z kwiatka na kwiatek to jak z używkami, w pogoni za "tym czymś", i taki ja jej się znudzę w miesiąc przecież. Cholera, mieć 24 lata i już być skreślonym. Do różowych, które będą mnie atakowaly - jak myślicie patrzy pracodawca na kogoś kto miał 20 różnych prac w przeciągu 6 lat?

Teraz pytanie czy było tylko 18?

I oczywiście ze jak będę zrywać to nie powiem ze to z tego powodu, bo ona następnemu nie przyzna do az 18 tylko powie "jeden".

#tinder #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
@mirko_anonim: moje pytanie brzmi co w niej Cię zainteresowało? Czy jak na nią patrzysz to wydaje Ci się prawdopodobne, że miała 18 partnerów? Znałam pare osób, które co weekend w klubie szukały bolca i to naprawdę widać w sposobie bycia, ewidentny problem wymagający interwencji specjalisty.
Czasami ludzie kłamią, chcą w idiotyczny sposób zaimponować itd. Mam nadzieję, że u Ciebie trafiła się druga opcja.
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Zaraz biedne przegrywy się zlecą, że oni to tylko z dziewicą itp. Serio 3 partnerów na rok to jest jakoś strasznie dużo? Ludzie wyjdźcie z tych piwnic i szaf i zobaczcie jak współczesny świat wygląda.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @MioMiaMiu: " Czy jak na nią patrzysz to wydaje Ci się prawdopodobne, że miała 18 partnerów?"

Bron Boże, normalna dziewczyna po studiach z ciekawymi zainteresowaniami i niechodząca do klubów. Jeżeli takie mają tyle partnerów na koncie to te co lubią szaleć to muszą mieć 5 razy wiecej.

@programista15cm: "podsumowałes własną pewność siebie."

A nie, złe napisałem. Lepiej było napisać "Każdy jej sie znudzi po miesiącu".
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): A i odpowiedz anonimowi nie-op. Ale ja nie jestem w żadnej szafie? Miałem bardzo dużo fajnych długich związków tylko po prostu nie sypiam na lewo i na prawo? I sam napisałem, że rozumiem ileś tam partnerów, nie szukam dziewicy. A taka rozwiązłość nie jest dobra - patrz mój przykład z pracodawca.

Oczywiście, że miała 18 partnerów seksualnych. Od osiemnastki to 3 rocznie i jakoś tłumaczenie "Ale ja mam niską samoocenę i tym sobie ja podnoszę"


@mirko_anonim: Jeden z głupszych argumentów na puszczenia się, na równi z "musiałam się wyszaleć". Pomyśl ile razy w związku z tobą będzie sobie podnosić tę samoocenę, btw liczba na spokojnie do przemnożenia przez 3 albo i 5.
dużo fajnych długich związków tylko po prostu nie sypiam na lewo i na prawo


@mirko_anonim: cieszymy się twoim szczęściem, ale nie wszyscy prowadzą taki osiadły tryb życia. Ludzie robią karierę, podróżują albo po prostu nie są chwilowo w stanie poświęcić więcej czasu na szukanie kogoś do związku, a nie ma powodu żeby w związku z twoimi urojeniami żyli w celibacie.

Oceniasz ludzi przez pryzmat ich życia seksualnego, #!$%@?ąc że 3 na
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: "albo po prostu nie są chwilowo w stanie poświęcić więcej czasu na szukanie kogoś do związku"

I dlatego mają się ruch((? Ale przepiękne życie i super to świadczy o takiej osobie ze potrzebuje wymiany płynów z nieznajomym by sobie podnieść swoja wartość

Oceniasz ludzi przez pryzmat ich życia seksualnego


Bo Ty nie oceniasz? A oceniasz kogoś przez pryzmat tego że miał 5 różnych prac w
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Tych o których powiedziała nie zawierają ONS, bo przecież to się nie liczy :)
To samo lodzik w kiblu tez się nie liczy.
Dziewczyna bardzo gościnna w kroczu i dobra do puknięcia, ale nie do jakiejkolwiek głębszej relacji.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: