Wpis z mikrobloga

Dobra Panowie, stało się. Wielki Chłop musi zrobić HIIT. Nie żadne kardio, bo kardio jest dla szczurów. Mam na myśli prawdziwe HIIT. Nie chodzi o spalanie tłuszczu (mam bf w okolicach 15%), tylko o podniesienie wydajności.

Jakie ćwiczenie / ćwiczenia robić? Od razu mówię, że bieganie odpada, bo Wielki Chłop nie będzie trenował #!$%@?. Rower też odpada, bo rowery są dla chłopców, którzy lubią chłopców.

Jak to zorganizować? Polecicie chłopu jakieś programy?

#mikrokoksy #silownia #mma #bieganie #rower
  • 21
widze ze uzywanie glowy tez odpada ()


@PurpleHaze: Głowa została użyta. Sczury od biegania i cieplaki od roweru często siędzą w temacie, więc warto ich też zawołać.

schody, skakanka, worek bokserski, pływanie na #!$%@? Ci to pisze wgl xD


@XYZ91: Też się nad tym zastanawiam. Pytałem o cały protokół, a nie o parę losowych ćwiczeń byczq
Akruat jestem przewodnim Wielkim Chłopem na tagu rowerowym


@Poemat: Znaczy się szczur wyścigowy. Spoko. Masz jakiś protokół na podniesienie vo2 max?

więc jak rower odpada to znaczy, że jesteś pipka i nie umiesz się zmęczyć jak prawdziwy facet ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nie, po prostu nie interesują mnie chłopcy i nie lubię w kakao. Nie przejmuj się, jestem tolerancyjny i nie oceniam.

Jak wielki chłop to rąbanie
chcesz podnieść vo2 w sportach wytrzymałościowych nie uprawiając dyscyplin wytrzymałościowych XD Nice b8 m8 g8 (σ ͜ʖσ)


@TypowyXD: Bieganie i rower to jedyne sporty wytrzymałościowe jakie znasz?
@ForTheEvulz: schody, skakanka, worek bokserski, pływanie na #!$%@? Ci to pisze wgl xD


@XYZ91: no te to akurat typowe cardio, choć w sumie można sobie dać #!$%@? i potem poczekać minutę ;)
@enron: Nie mam miejsca do biegania po schodach, wydaje mi się, że worek nie podniesie mi tętna wystarczająco szybko. Skakanka chyba mogłaby być, ale pytałem o cały protokół. To, że sobie trochę poskaczę na skakance i się zmęczę, nic mi nie da.
że jesteście tacy drażliwi?


@ForTheEvulz: nie jestesmy drazliwi, tylko ty troche zle zaczales, o ile w ogole twoje podejscie ma sens.
HIIT to wysoka intensywnosc bez przerwy na pelen odpoczynek, przywyczajasz organizm do szybkiego wydatku energii w dosc krotkim czasie.
Jak mialoby to sie przelozyc na jazde na rolkach? Jedyne co mi przychodzi do glowy to jakies sprinty itp zawody krotkodystansowe, gdzie potrzebny jest nagly duzy wysilek, ale nie trwajacy zbyt
@enron: Nie mam miejsca do biegania po schodach, wydaje mi się, że worek nie podniesie mi tętna wystarczająco szybko. Skakanka chyba mogłaby być, ale pytałem o cały protokół. To, że sobie trochę poskaczę na skakance i się zmęczę, nic mi nie da.


@ForTheEvulz: no chcesz HIIT to #!$%@? na skakance przez minutę, a potem robisz 30s przerwy. I tak do wyrzygania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rolki
@ForTheEvulz:

Nie, po prostu nie interesują mnie chłopcy i nie lubię w kakao. Nie przejmuj się, jestem tolerancyjny i nie oceniam.


"Nie lubię w kakao" czyli próbowałeś skoro twierdzisz że nie lubisz( ͡º ͜ʖ͡º)?
Spoko tutaj wszyscy jesteśmy tolerancyjni :)