Wpis z mikrobloga

Moja ciotka lvl 58 zostawiła wuja lvl 62 za to że zaczął chodzić na dziwki. #rozowepaski uważacie że w tym wieku kobieta ma prawo jeszcze być zazdrosna? Według mnie powinno być tak że wie że już nie pociąga seksualnie faceta i skoro on może to niech jeszcze się pobzyka z młodymi prostytutkami. I tak ją kochał bo spędził z nią prawie całe życie.
Ja bym chyba mu odpuścił ale rozumiem że kobiety myślą inaczej.
#zwiazki
  • 62
e wie że już nie pociąga seksualnie faceta i skoro on może to niech jeszcze się pobzyka z młodymi prostytutkami. I tak ją kochał bo spędził z nią prawie całe życie.


@Operator_imadla: skończ z tymi żenującymi wysrywami czy tam zarzutkami. Część ludzi weźmie to całkowicie serio.

a było normalnie cimcirimci, czy raz na miesiąc albo pół roku bo jej się nie chciało ?


@jazdaniebieski2023: zrób sobie eksperyment myślowy, że to
Materializm, kwiatki kupować prezenty dawać.


@jazdaniebieski2023: :D
Nie byłeś nigdy w związku dłużej niż miesiąc, prawda? Jesteś mizoginem i nie potrafisz zrozumieć najprostszych różnic między myśleniem faceta i kobiety :D Postrzegasz, że kobieta oczekuje prezentów jako ta zachłanna ku*wa, która tylko czeka żeby się jak najwięcej nachapać od męża frajera.
Szkoda, że tylko kwiatki tak wyolbrzymiłeś do materializmu, a pominąłeś dawanie komplementów (czy ogólnie miłe słówka). Wiesz, że pożycie małżeńskie wiąże