Wpis z mikrobloga

To nie jest żadna zarzutka - po prostu zwariowałem już. W pracy też każdy mówi inaczej.


@SpiderFYM:

Sprawa jest banalnie prosta - omijaj z daleka każdego, kto twierdzi, że w sytuacji ze zdjęcia pierwszeństwo ma czerwony samochód, bo ewidentnie jego potencjał umysłowy wystarcza na ogarnięcie samodzielnego oddychania i niczego więcej.
  • Odpowiedz
@Silklash przecież to jest typowe, najzwyklejsze, proste rondo dwupasmowe. jak ktoś nie ogarnia jazdy po czymś tak prostym, to powinien się zastanowić czy w ogóle powinien jeździć
  • Odpowiedz
@Endorfinek:

Prawie 4k osób zaznaczyło pierwszeństwo pojazdu białego nad czerwonym XDDD chyba inne PoRD nas obowiązuje.


Pojazd biały wjeżdżając na rondo ma znak A-7 "ustąp pierwszeństwa".

Czy jak wyjeżdżacie z drogi podporządkowanej na wprost, gdzie będziecie przecinać dwa pasy ruchu w jednym kierunku to ustępujecie pierwszeństwa tylko temu na prawym pasie, czy temu na
  • Odpowiedz
@enron: dasz radę i poradzisz sobie ze wstydem. BTW też miałem zaległości w tej materii. W moim mieście ronda są ale zwyklaki. Pozdrawiam


@DzikuDziczyzna: no radzę sobie, od ponad 25 lat już wiem że to co robiłem było totalną głupotą. Ja nie wiem jakim cudem się nie #!$%@?łem na którymś rondzie. Już sobie wyobrażam jak zostałbym zgaszony w momencie, gdybym zaczął się kłócić kto jest winny xD
  • Odpowiedz
@robertx: lepa na ryj to brudnej pale, która to rondo tak zorganizowała.


@bidzej: obczaj to gówno - niedorozwojowi który to zaprojektował, to lepa na ryj to zdecydowanie za mało


@Noniusz: budowanie wielopasmowych rond innych niż turbinowe powinno być zabronione w konstytucji kuźwa
  • Odpowiedz
sprawdziłem sobie z ciekawości, czy można opuszczać rondo z wewnętrznego pasa - i o dziwo można, ale trzeba ustąpić samochodom z prawej strony


@przemu321: nie można, skręcić w prawo można tylko z prawego pasa
  • Odpowiedz
nie można, skręcić w prawo można tylko z prawego pasa


@radziol88: noi zawsze się tak robi - nawet zaczynając z lewego :) chyba że umiesz jakoś przeskoczyć nad prawym pasem nie dotykając go, albo nie wiem - skręcić pod kątem 90 stopni do niego (żeby to nie była zmiana)
  • Odpowiedz
przez takich ludzi właśnie tworzą się korki bo skręcają na ostatnią chwilę bezpośrednio z wewnętrznego pasa blokując resztę na tym pasie. Nie dość, że taki zjazd jest niezgodny z przepisami to jeszcze tworzy korki.


@Krupier: tak tak, lepiej żeby każdy stał w kilometrowym korku na prawym pasie a lewy to lawa bo potem ni #!$%@? już na rondzie nie dasz rady zmienić (bo małe rondo, bo za duży ruch itd
  • Odpowiedz