Wpis z mikrobloga

Dziś przyszło mi powiadomienie z BIK, że uruchomiono nowy kredyt na mnie, choć żadnego nie brałem.

Kiedyś zarejestrowałem się w #twisto, aby mieć cashback i wygodnie płacić w necie. Zapomniałem o nim i od 3 lat się nie logowałem.
Włamania na konto nie było, więc Twisto stwierdziło, że skoro się nie loguję to bez mojej wiedzy i zgody otworzą mi kredyt odnawialny. Polecam sprawdzić swoje konta w BIK i Twisto.

#finanse #zakupy #revolut #bank #allegro #bik ##!$%@?
deafpool - Dziś przyszło mi powiadomienie z BIK, że uruchomiono nowy kredyt na mnie, ...

źródło: twisto-kopia

Pobierz
  • 38
DLA POTOMNYCH
Żeby zamknąć konto wysyłamy maila na adres kontakt@twisto.pl.
Ważne, żeby wysłać go z tego samego adresu na który macie zarejestrowane konto Twisto. Wysyłacie treść w stylu:

Proszę o całkowite zamknięcie mojego konta Twisto. Przypisany adres email to ten sam, z którego piszę.

Jednocześnie wycofuję też wszelkie zgody marketingowe.


I tyle, przyjęli moje zgłoszenie i w ciągu miesiąca konto zostanie usunięte.
I właśnie dlatego nie korzystam z żadnych pośredników tylko wolę płacić swoimi środkami. Tak tylko piszę bo tu czasem wykopki pisały, że po co blokować swoje środki jak można odroczyć kredytami 0% czy właśnie jakimiś serwisami typu "zapłać za 60 dni". Mam gdzieś te pseudoserwisy i również normalne banki które przez moje obroty w działalności są strasznie nachalne.
mozna sie rozejsc, dodzwonilem sie i to byl blad po stronie twisto z tym alertem. jezeli wejdziesz na twisto i faktycznie nie masz zadnych zobowiązań i limit pełny to nic sie nie dzieje
@deafpool: Ogólnie całe zamieszanie się wzięło z tego że teraz każda podobna usługa musi wszystko do BIK rejestrować, a to że Twisto jest śliskie to inna sprawa XD Jeszcze jest trzecia patologia jaką jest BIK, która jest w sumie prywatną usługą narzuconą przez państwo i trzeba jakieś pakiety kupować, żeby się dowiedzieć czy ktoś pyta o naszą zdolność XD
  • 0
@interpenetrate: sucha informacja jak niżej. Przyznam się zrobiło mi się ciepło ;)

Informujemy, że 02-06-2023 05:50 wpłynęła do BIK informacja od TWISTO POLSKA SP. Z O.O. o nowym zobowiązaniu kredytowym. Zaloguj się na www.bik.pl i sprawdź szczegóły. Jeśli podejrzewasz wyłudzenie kredytu, skontaktuj się z nami: 22 348 44 44.Pozdrawiamy BIK


@GRzA6969 to miało być drugie revolut się z cashbackiem