Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (ツ)

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych usprawnień w serwisie, o których śpieszymy Was poinformować. Wdrożyliśmy między innymi poprawki do ankiet; w tagach autorskich uwzględniliśmy czarne listy; zmieniona została wybierałka do lenny faceów; naprawiliśmy również możliwość dodawania innych kont społecznościowych na swoich profilach, a obecnie pracujemy nad kolejnymi sugerowanymi przez Was zmianami.

Wiele Waszych ostatnich zgłoszeń dotyczyło aplikacji iOS. Zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie nie spełnia ona jeszcze Waszych oczekiwań. Będziemy jednak starali się to zmienić. W ostatnich tygodniach nie tylko powiększyliśmy zespół odpowiadający za aplikacje mobilne, ale również wzięliśmy pod lupę Wasz feedback dotyczący aplikacji i obecnie pracujemy nad wdrożeniem najistotniejszych dla Was poprawek. Niebawem wrócimy do Was z gotowymi zadaniami.

Jeśli chodzi o wykopową aplikację dla androida - tu kolejna wersja aplikacji trafiła wczoraj do Google Store - obecnie aktualizacja jest już gotowa do pobrania: TUTAJ LINK. A w niej:
- odblokowaliśmy opcję "pokazuj zaminusowane komentarze”;
- przy treściach ze streamable dodaliśmy możliwość odpalania na pełnym ekranie na mikroblogu;
- wprowadziliśmy poprawki na stronie tagu;
- dodaliśmy paginację w ulubionych;
- wdrożyliśmy inne drobne poprawki błędów.

Upewnijcie się, że posiadacie na swoich telefonach aktualną wersję aplikacji, czyli 5.0.16, ponieważ często dostajemy od Was zgłoszenia problemów, które w aktualnej wersji już nie występują ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Zostawcie nam w komentarzach informację jakie kolejne zmiany Waszym zdaniem powinny zostać wprowadzone na Wykopie (web / wersja mobilna / android / iOS). Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą informację z Waszej strony! ( ̀_́)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #nowywykop #wykopnaandroida #wykopnaios #android
  • 85
zawołajcie gdy zostanie wprowadzony infinity scroll

@Ashurbanipal: o to to to
@wykop: zróbcie k...a w końcu ten infinity scroll na mikroblogu bo ludzi szlag trafia jak po przejściu na następną stronę trafiają czasem na połowę wpisów z poprzedniej strony, ile razy mamy was o to prosić? (°°
@wykop ja już nic nie będę zgłaszał, bo to walenie głową w ścianę i do tego olaną przez was. Kilka błędów w apce android, które zgłaszałem miesiące temu cały czas są i nawet nie raczyliście zerknąć o co mi chodzi (wstawiałem do niektórych filmy na yt i mają zero wyświetleń także ten).
Bawcie się sami i nie oszukujcie, że użytkownicy mają jakikolwiek wpływ na kolejność prac nad zgłaszanymi problemami.
@wykop: powinniście udostępnić listę poprawek, które w ogóle nadal macie w planach zrobić, a które nie, bo po jaką cholerę ludzie od miesięcy produkują się pod waszymi wpisami, prosząc często o to samo co wcześniej, a odzewu w tych sprawach brak i kij wie, czy wprowadzicie, czy nie. Dalibyście jakiś roadmap z issues, które macie w planach do realizacji, nawet na "będzie kiedy będzie", oraz jaki w ogóle macie inny pomysł
@wykop: lista rzeczy do zrobienia:

1. Opcja wywalenia przycisku pobierania który zasłania prawy górny róg grafiki który bez pytania nam dodaliście chociaż nikt nie prosił i wszystkich denerwuje.

2. W aplikacji nie ma przycisku "cytuj"

3. Nie mogę usuwać komentarzy.

4. Kiedy w chrome zaznaczę opcje wersja na komputer to w aplikacji też się wyświetla okno jak na komputerze, tyle że nie ma nigdzie możliwości tego zmienić xD

To tak na