Wpis z mikrobloga

jest tylko patologia i kukoldyzm faceta, który się na coś takiego godzi.


@mieszczanski_trubadur: Jak jest się facetem, który de facto się godzi na związek półotwarty to może i tak (znam takiego co mu kilka kobiet proponowało że one mogą, a on nie XDDD - facet na szczęście w to nie poszedł).

Jak masz dwoje ludzi co lubią takie akcje i jakoś to logistycznie ogarniają to w czym problem. Kiedyś byli
  • Odpowiedz
że to niemoralne


@mieszczanski_trubadur: Względem kogo?

promujące rozwiązłość


@mieszczanski_trubadur: Rewolucja seksualna to lata 60-te? Trochę późno na tego typu mądrości. Poza tym takim umoralnianiem to chyba nikogo nie przekonasz (zrób ankietę "tak uważam, dobrze prawisz; tak uważam, ale przesadzasz; przekonałeś mnie; nie przekonałeś mnie" jak mi nie wierzysz).
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: dla jednych dobrze, dla innych nie. Rewolucja zniszczyła zasady przez które możliwe było budowanie normalnych relacji d-m. Poznajesz laske i nie wiesz czy ktoś ją aktualnie bzyka czy nie. O ilości partnerów nie wspomnę bo to trzeba przełknąć jeśli nie chcesz bawić się ręka na zawsze. Duża liczba partnerów to po prostu lekkie podejście do sprawy i przy pierwszych lepszych problemach zamiast je rozwiązać to będzie inny boletz. To
  • Odpowiedz
@UniversalHater: @mieszczanski_trubadur Może zamiast zwalczać się nawzajem, jak beznamiętni barbarzyńcy po prostu przestaniecie się nawzajem interesować co robią inni ludzie? Jak ktoś chce otwartego związku i obie strony się na to godzą to super. Jak ktoś chce być konserwatystą to też zajebiście. Wolność Tomku w swoim domku, a ty nie #!$%@? głodnego, bo nic ci do tego.

Śmieszy mnie, że chrześcijaństwo z założenia miało opierać się na naukach Jezusa
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: Dyskusja na temat konsekwencji rozwiązłości seksualnej to jedno. Pieprzenie o " zgniliźnie moralnej " zalatuje wstętem przed tym strasznym " Zgniłym zachodem ", który może zgniły ale Ci co najbardziej na niego plują wysyłają tam na przykład dzieci na studia ( patrz rosyjskie elity ). Postaw sensowne argumenty przeciwko takim związkom, a nie szczuj moralnym upadkiem gdyż moralność w takim aspekcie jest bardzo względna, tu trudno postawić imperatyw kategoryczny
  • Odpowiedz