Wpis z mikrobloga

244 218 + 42 + 4 + 3 + 25 + 3 + 41 + 3 + 2 + 5 + 3 + 17 + 3 + 3 + 6 + 3 = 244 381

Pracodomy +

41 - Bike Atelier Maraton w mej mieścinie ;D Pierwsze takie ściganie w moim wykonaniu i ogólnie byłbym zadowolony, bo było ciśnięte, jechało się dobrze, ale niestety była gleba :( Na piaszczystym zjeździe typ wjechał we mnie od lewej i poleciałem, mi tam się nic nie stało, ale jednak ekran w Garminie do zmiany () Już poszedł na wyklepanie, ale niesmak pozostaje, zwłaszcza że nie wiem kogo obciążyć za naprawę...
W każdym razie na 350 osób w open byłem 196, w swojej kategorii bodajże 63, ja tam zadowolony jestem, ale parę oczek by się jeszcze urwało
25 - Rozjazd. Najbardziej mnie zaskoczyło, że nie miałem jakiś mega zakwasów i nie byłem zwrakowany po takim wysiłku
42 - Miał być objazd trasy następnego okolicznego maratonu co ma być w niedzielę, ale ja odpuszczam, szkoda zdrowia i sprzętu, zwłaszcza że już Garmin potrzebował ojojania. Warun dramatyczny, wczoraj cały dzień padało, dzisiaj jeszcze dolało, a na trasie glina i zorany teren z koleinami na wysokość koła... Czar goryczy przelał teren budowy, wiele nie będę mówić - wystarczy zdjęcia zobaczyć. Do niedzieli to nie wyschnie, tam chyba miały być wyścigi koparek...

#rowerowyrownik #rower #szosa #accent #accentwykopfanclub #rockrider #mtb

Skrypt | Statystyki
guru8 - 244 218 + 42 + 4 + 3 + 25 + 3 + 41 + 3 + 2 + 5 + 3 + 17 + 3 + 3 + 6 + 3 = 244...

źródło: IMG_20230514_100312-side-down

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz