Wpis z mikrobloga

Mamy znacznie, znacznie więcej młodych (15-25lv) prawiczków niż dziewic z prostego powodu:

-młoda dziewczyna może bez problemu oddać się jakiemuś ruchaczowi, wystarczy że jest ładny i dobrze zagada. Kobiety działają bardziej pod wpływem emocji, więc jeden dobry tekst, odpowiednie warunki i tak, jak rano "nawet się nie całowała" tak do północy może mieć już za sobą ruchańsko w każdy otwór w jej ciele;

-młody facet ZAWSZE zastanowi się przed utratą prawictwa z miejscową "gościnną w kroku" bo raz, że takie dziewczyny nie są jakoś super atrakcyjne - w przeciwieństwie do chadów-ruchaczów, dwa będzie bał się i chorób wenerycznych i wpadki - a wpadka z miejscową "puszczalską" to chyba najgorsze co może się wydarzyć młodemu facetowi, trzy - chłopy są bardziej romantyczni, więc będzie im zależało żeby ten pierwszy raz był chociaż odrobionę bardziej wyjątkowy niż "naj*bałem się i wyruchałem równie naj*baną laskę, którą godzinę wcześniej wyruchał mój starszy kuzyn bo byliśmy na tej samej imprezie";

#p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki #seks #niebieskiepaski #depresja #samotnosc
wqeqwfsafasdfasd - Mamy znacznie, znacznie więcej młodych (15-25lv) prawiczków niż dz...

źródło: buziwsuiraczka

Pobierz
  • 19
@wqeqwfsafasdfasd: Dziewczyny nie są aż tak głupie żeby dać się wyruchać jakiemuś chadowi którego dopiero co poznały gdzieś na imprezie a faceci nie są aż tak głupi żeby narażać się na wpadkę czy inne kłopoty. Sądzę że sytuacje o których tutaj piszesz zdarzają się stosunkowo rzadko. Bardziej prawdopodobną przyczyną prawictwa jest to że goście w tym przedziale wiekowym w ogóle nie dostają takiej szansy żeby to prawictwo stracić.
@abc-def: trochę tak trochę nie
Jednak chłopy z zawyżonymi wymaganiami to tez jakaś mniejszość, większość weźmie co popadnie.
Sam znam niejednego takiego normika 5/10 ktory sobie dobrze radził na rynku świń no ale wyrywał co najwyżej przecietniary.
I co najbrutalniejsze nikomu to nie imponowało, zreszta oni sami często tez po cichu zazdrościli przystojniejszym kolegom którzy obracali obiektywnie atrakcyjne sztuki
@slabart12: mimo wszystko dobrze postąpiłeś, pewnie jeszcze w grę wszedł alkohol. Miałbyś tylko złe wspomnienia.
Gdy raz dosyć upojony na imprezie całowałem się z dziewczyna która zbytnio mi się nie podobała (nie była to jakaś pokraka, sporo moich znajomych uważało ja za bardzo ładna) to tydzień miałem moralniaka.
Gdyby doszło do czegoś więcej to bym przeżywał to chyba z rok
@wqeqwfsafasdfasd:
Jak chodziłam do liceum to w jednej klasie mat- fiz było 20 facetów i chyba 5-6 dziewczyn. Jedna z nich na pierwszym roku całowała się z 15 chłopakami z tej klasy. Zostało tych pięciu, którzy mówili, że by jej nie dotknęli, bo już wsadzała język w usta każdemu. 2 kolejne domówki i tylko 1 z nich faktycznie odmówił, gdy nadarzyła się okazja.
@daro1:

Dziewczyny nie są aż tak głupie żeby dać się wyruchać jakiemuś chadowi którego dopiero co poznały gdzieś na imprezie


To chyba nigdy nie słuchałeś rozmów kobiet między sobą.
Dla kobiet dziewictwo (jak inne wartości, ale to nie o tym) nie ma znaczenia - coś jak wyrywanie ósemki, tylko boli mniej.
Bez problemu przeruchają się w klubie z przystojnym typem, jeżeli bedzie ku temu sposobność i warunki.

faceci nie są aż
Mamy znacznie, znacznie więcej młodych (15-25lv) prawiczków niż dziewic z prostego powodu:


@wqeqwfsafasdfasd: Sprawa jest prosta, mężczyźni dorastają później. Sam widzę po sobie że w wieku 25 lat jestem zupełnie inną osobą niż jako 18 latek. Wielu problemów szczeniackich się pozbyłem, zetknąłem się z życiem i myślę kategoriami które wcześniej mi się nie śniły. Moim zdaniem o to chodzi z kobietami że młodsze są dużo bardziej płodne i ładniejsze naturalnie dlatego
@Eteres: I pewnie każda z nich tylko marzy o tym żeby potem zostać samotną matką z dzieckiem jakiegoś nieznajomego chada a do tego jeszcze złapać jakiś syf. Mogą sobie tak gadać ale w rzeczywistości jak co do czego to inaczej to może wyglądać.
@daro1:

I pewnie każda z nich tylko marzy o tym żeby potem zostać samotną matką z dzieckiem jakiegoś nieznajomego chada a do tego jeszcze złapać jakiś syf


Masz rację. Przecież ludzie podejmując jakieś działania kierują się chłodnym osądem i biorą pod uwagę ewentualne skutki oraz konsekwencje, więc np. niemal nikt nie dopuszcza się prokrastynacji, zażywania używek, zachowań autodestrukcyjnych czy niebezpiecznych... a nie, czekaj. Jest zupełnie na odwrót.
@abc-def: Nie prawda. Ja odmawiałem i odmawiam chociażby dla tego iż nie znalazłem kija w śmieciach, aby wkładać w byle jaką procę. Poza tym to jak laski pije na przykład się zachowują to też jest odpychające