Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali z rynku pierwotnego:
Nr1:
- Mieszkanie gotowe od ręki z większymi oknami, wyższym o 6 cm sufitem. Ściśłe centrum Wrocławia blisko rynku, ładny widok na miasto. wyjście na balkon tylko z jednego pokoju. Droższe 25k. Standard wydaje się "premium". Prywatna siłownia na parterze oraz widok na odrę, która przylega bezpośrednio do dziedzińca.

Nr2:
- Mieszkanie kupowane na etapie dziury w ziemi gotowe za 2 lata. Budynek jeszcze nie istnieje. Okolica to wielkie parki, świetny dojazd do centrum, aquapark wrocławski 10 min z buta. Dodam że na aqua chodzę co drugi dzień. Ruchliwa ulica obok, jednak mieszkanie na ścianie tyłem do niej, więc powinno być cicho. Lokalizacja bardziej mi się podoba. Wyjście na balkon z obu pokoi. Widok na okolicę ładny, jednak w większości jest to widok na wilka płytę.

Rozkład obu podobny, oba na najwyższym piętrze. Oba mieszkania brane na bezpieczny kredyt 2%.

#nieruchomosci #inwestycje #kredythipoteczny #kredyt2procent #inwestujzwykopem #finanse #urbanistyka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie

które mieszkanie byś wybrał?

  • Mieszkanie numer 1 70.2% (118)
  • Mieszkanie numer 2 29.8% (50)

Oddanych głosów: 168

  • 46
tylko inwestycja obok oddawana w maju 2025


@ksiezycoweNieruchy: daj linki do obu inwestycji

ja teraz przechodze z mieszkania 250cm na 280cm i ta dodatkowa wysokosc robi dobra robote. Tez ostatnie pietro.

Tam sa balkony czy tarasy? oba tej samej wielkosci? Z "daszkiem" czy w pelni odkryte? Zmiesci sie na nich jakis zestaw wypoczynkowy?
@ksiezycoweNieruchy: Jeśli takie mieszkania w lokalizacji i standardzie łapią się na BK to powiem tylko, że fajnie macie w tym Wrocławiu.

Generalnie mój brat stał przed podobną decyzją i kupił 41m w dobrej lokalizacji w stolicy, ale z odbiorem za pół roku. Na inne musiałby czekać nawet 2 lata, a i tak to jego pierwsze mieszkanie i zamierza tam pożyć maksymalnie 3-4 lata aż zmieni sobie na większe. Zastanów się czy
@Antiax ja tu biorę 43,5 metra. Wrocław jednak sporo tańszy od stolicy. Właśnie nie wiem czy to mieszkanie docelowe, pewnie nie bo oba mają taki sam metraż. Tu bardziej chodzi o świetną okazję z inwestycją na tym kredycie. Może kiedyś będę chciał mieszkać poza polską lub kupię większe