Wpis z mikrobloga

@raul7788: Pomyśleć że Ci wszyscy chłopacy marnują swoje życie i zdrowie, bo jakiś karakan, małpa z moskwy, mentalnie zacofana o jakieś sto lat chce się bawić w wojenkę. Tam powinien być on, albo jego rodzina, wtedy szybko by się to skończyło.
  • Odpowiedz
  • 3
@mrgcypher

powaga nie wiesz? Czy pytasz z nudów? W dzisiejszym świecie bycie głupim to zaleta!


To ty wyszedłeś tu na głupka, typ normalnie zapytał a ty zesrałeś się swoją mądrością.
  • Odpowiedz
@raul7788: Oglądałem wywiad z Polakiem, który zarządza oddziałem ochotników z zagranicy, na Ukrainie. Opowiadał o tym, jak dobierał ludzi... i jak rozpoznać ludzi, którzy na froncie będą właśnie tak reagować na stres...
  • Odpowiedz
wiele razy w zyciu miałem atak paniki. to jest taka inba pod czaszką, że mózg ten świadomy kompletnie nie działa. wszystko odbywa się w ciele migdałoatym na poziomie nieświadomym. Jak już się zacznie, to 10/15 minut wyjęte z życia dla kogoś kto nie wie co się z nim dzieje. Dopóki adrenalina i kortyzol się nie skonczy w organiźmie, to żadne świadome myślenie nie wchodzi w gre. czyste zło.
  • Odpowiedz
bo jakiś karakan, małpa z moskwy, mentalnie zacofana o jakieś sto lat chce się bawić w wojenkę.


@Heisenbird: przestańcie #!$%@?ć, że jeden Putin wywołał wojnę a cała reszta Rosjan modli się o pokój
  • Odpowiedz