Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

383

Grecja zakaże anonimowości w sieci. Bo Internauci są toksyczni

Grecja zakaże anonimowości w sieci. Bo Internauci są toksyczni

Grecki rząd pracuje nad rozwiązaniami, które mają powiązać aliasy i konta w mediach społecznościowych z prawdziwą tożsamością użytkowników. Rząd tłumaczy, że anonimowe profile służą do publikowania gróźb i dezinformacji. Użytkownicy nie będą mogli ukrywać się za fikcyjnymi profilami.

jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 30.04.2026, 07:52:36
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    komputery
  • #
    polityka
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (142)

najlepsze

debiec
debiec
30.04.2026, 12:14:26 via Wykop
  • 162
Wszędzie przygotowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miesiaczny_Prosze
Miesiaczny_Prosze
Miesiaczny_Prosze
30.04.2026, 12:25:23 via Wykop
  • 42
Wszędzie przygotowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@debiec: no wiosną pełna parą! Ciekawe lato się zapowiada! Za nie długo wybory polsce i zobaczymy co wyborcy z tego wszystkiego zrozumieli.
  • Odpowiedz
Vena_cava1995
Vena_cava1995
Vena_cava1995
30.04.2026, 12:35:42 via Wykop
  • 56
@Miesiaczny_Prosze: tyle zrozumieli ile z covida, że glosowali na jedzcze większych zamordystów
  • Odpowiedz
orkako
orkako
30.04.2026, 12:17:47 via Wykop
  • 105
W społeczeństwie są ludzie toksyczni. Przeważająca większość ludzi nic nie pisze w internecie, lub pisze pozytywnie, albo neutralnie. Toksyki natomiast piszą bardzo dużo, pomimo, że nie stanowią większości społeczeństwa. Przez skalę ich spamu w internecie można odnieść wrażenie, ze internauci są toksyczni, ale to po prostu toksyki krzyczą najgłośniej. No i toksyk w realu bardziej się hamuje, bo od razu może doświadczyć konsekwencji swojego zachowania.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

towarzysz-eko
towarzysz-eko
30.04.2026, 12:34:57 via Android
  • 20
@orkako: Ja jeszcze pamiętam internet zanim był toksyczny, a potem został zagospodarowany przez korporacje
  • Odpowiedz
progressive
progressive
30.04.2026, 13:13:33 via Wykop
  • 10
@Tommy__: spokojnie, zrobia pisanie komentarzy na odcisk w telefonie i nie bedzie problemu. Problem nie jest w technolgi tylko w k-----h co chca takich rozwiazan.
  • Odpowiedz
Kam3l
Kam3l
30.04.2026, 12:25:23 via Android
  • 69
Wszędzie ten sam scenariusz. Wszystkie elity europejskie to zdrajcy.
Kam3l - Wszędzie ten sam scenariusz. Wszystkie elity europejskie to zdrajcy.

źródło: 1000002693

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
30.04.2026, 13:35:08 via Wykop
  • 6
Wszystkie elity europejskie to zdrajcy.


@Kam3l: i kłamią że ludzie są toksyczni w internecie
  • Odpowiedz
Besticandois0
Besticandois0
Besticandois0
30.04.2026, 13:48:29 via Wykop
  • 5
@masz_fajne_donice: Nie kłamią, tylko że za tym idzie totalny zamordyzm.Na władzę nie powiesz nic, bo cię zniszczą.
  • Odpowiedz
tralala101
tralala101
tralala101
30.04.2026, 12:31:43 via Wykop
  • 55
Szybko idzie. Całkiem niedawno rozmawiano o takich rozwiązaniach w Davos i już zaczyna się wdrażanie. U nas na razie chodzi tylko o "weryfikację wieku" w celu "ochrony dzieci", ale wyrywająca się przed szereg Grecja pokazuje, że na tym się nie skończy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
30.04.2026, 12:49:49 via Android
  • 26
@tralala101: chyba idziemy w stronę dystopii. Internet jako narzędzie komunikacji pozwala na zbyt swobodną wymianę myśli i poglądów. Pod pretekstem obrazy uczuć niestabilnych psychicznie (mniejszości) aktywiszczy wprowadzą mowę MIŁOŚCI. Jak inaczej rządzić w takich warunkach rabbi?
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
30.04.2026, 13:58:03 via Wykop
  • 18
pytanie brzmi jak do tego nie doprowadzic


@progressive: ja nic nie sugeruję jakby co
ostatni_lantianin - >pytanie brzmi jak do tego nie doprowadzic

@progressive: ja nic ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Duperel
Duperel
Duperel
30.04.2026, 13:31:05 via Android
  • 48
Przypominam każdemu, który tu to bezrefleksyjnie popiera, że np. krytykowanie obecnego systemu kaucyjnego to szerzenie dezinformacji. Teraz niech wejdzie pełna kontrola internetu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
30.04.2026, 14:33:40 via Android
  • 13
@Duperel: nie wytłumaczysz. Kilka procent wrażliwców odczuwa dyskomfort dlatego trzeba wprowadzić cenzurę i karać zwykłych obywateli za swoje opinie.
  • Odpowiedz
CyberSzczepan
CyberSzczepan
30.04.2026, 12:18:34 via Android
  • 35
Dobrze że władza zawsze jest git xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hal0
hal0
30.04.2026, 15:22:51 via Wykop
  • 19
do Europy można wjechać bez dokumentów, a przed komputerem będzie trzeba się legitymować. Trzeba pamiętać przy wyborach, wybrać taką opcję, która najbardziej będzie chciała zrobić z tym porządek, a jak pewna pani kiedyś powiedziała "martwić się będziemy później"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
30.04.2026, 12:26:15 via Wykop
  • 15
Ciekawe co nam d--------ą jak już to wszystko wprowadza
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

buont666
buont666
buont666
30.04.2026, 13:42:44 via Wykop
  • 7
@cebulowy_krezus:

Wtedy wjedzie 1984 na pełnej biurwie...
  • Odpowiedz
Almagest
Almagest
30.04.2026, 13:49:17 via Wykop
  • 4
@cebulowy_krezus: nie będzie botów w necie wpływających na wyniki wyborów tak jak obecnie rządzący nie chcą
  • Odpowiedz
komarrek
komarrek
komarrek
30.04.2026, 13:16:11 via Wykop
  • 11
Mam pomysł dla Grekow. Poseł który będzie szerzył mowę nienawisci z miejsca traci mandat. Dziennikarz za to samo dostaje minimum 3 lata wiezienia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

megawatt
megawatt
30.04.2026, 16:44:01 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
megawatt
megawatt
30.04.2026, 17:16:20 via Wykop
  • 0
Ale co ty porównujesz fizyczne skrzywdzenie człowieka, do tego że wyraziłem swoją opinie w internecie i jakiś płatek śniegu poczuł sie urażony?


@bialy5678: ale to jest dokładnie to samo, gdzieś trzeba granicę postawić - i tej twardej granicy nie ma zarówno przy fizycznym czy tylko słownym działaniu.
W 1945 roku za ludobójstwo skazano na śmierć nazistę który nikogo osobiście nie zabił, nie wydał nikomu rozkazu zabijania, nie nakazał zabicia żadnej
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
30.04.2026, 12:29:15 via Android
  • 11
Proponuję wyeliminować ludzkość, ponieważ są ludźmi. Głąby cały czas myślą, że mieszkają w raju
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupa01
Dupa01
Dupa01
30.04.2026, 12:56:17 via Wykop
  • 5
@malkontent: głąby są głąbami, ale obawiam się że w rządach to są cynicy, którzy manipulują tymi masami głąbów dla własnej korzyści.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
30.04.2026, 16:19:53 via Android
  • 2
@Dupa01: właśnie przed chwilą jakiś dzban mi napisał, że trzeba brać odpowiedzialność za swoje myśli. Jprdl. Nie mogę tego rozchodzić. Brak słów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3133
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2897
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2524
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2490
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2056
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #zdrowie
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia